Новини / Події / В Україні різко зросла кількість небанківських обмінників
19 січня 2017, 13:10
Розмір шрифта: А А А

В Україні різко зросла кількість небанківських обмінників

В Україні різко зросла кількість небанківських обмінників, Національний банк України, небанківські фінансові установи, легальний ринок, валютно-обмінні операції
В Україні різко зросла кількість небанківських обмінників

Національний банк України (НБУ) в 2016 році видав генеральні на здійснення валютно-обмінних операцій 17 небанківських фінансових установ (НФУ). У 2015 році такі ліцензії отримало 11 небанківських фінансових установ.

Всього до початку 2017 року ліцензії НБУ, що дозволяють займатися валютно-обмінними операціями, були у 30 небанківських фінансових установ та національного оператора поштового зв'язку «Укрпошта».
НФУ мають 3205 структурних підрозділів, на 53% більше, ніж на початок 2016 року (2101 підрозділу).

«Національний банк зацікавлений у розвитку легального ринку валютно-обмінних операцій, одночасно посилюючи контроль за діяльністю його учасників. Зокрема, перед наданням ліцензії

Національний банк перевіряє структуру власності, фінансовий стан і джерела походження коштів для формування капіталу компанії, яка має намір здійснювати діяльність з обміну валют», – зазначив начальник Ууравления реєстрації та ліцензування НБУ Олександр Бевз.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: