Новини / Події / Ощадбанк ввів комісію за оплату комуналки
30 березня 2017, 15:08
Розмір шрифта: А А А

Ощадбанк ввів комісію за оплату комуналки

Ощадбанк ввів комісію за оплату комуналки, Ощадбанк, введення комісії, ЖКП
Ощадбанк ввів комісію за оплату комуналки

Ощадбанку знадобилося чотири місяці на те, щоб зважитися на крок, який ще недавно викликав різку критику президента Петра Порошенка, — на введення комісії за прийом в касі платежів за житлово-комунальні послуги (ЖКП). Про це повідомляє FinClub.

Комісія в Києві склала 3 грн за кожну платіжку.

«Комісія за комунальні платежі в касах банку залежить від наявності укладених договорів між постачальниками послуг і банком і може незначно відрізнятися в залежності від регіону. При цьому вона є найнижчою на банківському ринку і має на меті забезпечити беззбитковість проведення операцій. В Києві така комісія виключно для готівкових платежів в касах з 29 березня становить 3 грн», — повідомили FinClub в прес-службі Ощадбанку.

В держбанку нагадують, що вже «протягом двох місяців київські відділення обробляють значно збільшена кількість комунальних платежів у зв'язку з відмовою «Укрпошти» від проведення платежів ГІОЦ».

Комісію 3 грн за прийом платежів ЖКГ Ощадбанк намагався встановити ще в листопаді 2016 року — вона повинна була вступити в силу з 1 грудня. Але після того, як про це повідомив FinClub, тема набула значний резонанс і змусила втрутитися в тарифоутворення банку президента Петра Порошенка. Банк «відклав» введення комісії до тих пір, поки не «розробить механізм, який дозволить залишити безкоштовної оплату комунальних послуг для найменш забезпечених верств населення».Ощадбанк придумав цей захист — без комісії можна буде платити в касі пенсійними платіжними картками Ощадбанку. «Наголошуємо, найменш соціально захищена категорія, пенсіонери, зможуть сплачувати комунальні платежі через каси банку БЕЗ комісії при розрахунку пенсійною карткою Ощадбанку», — повідомили FinClub в Ощадбанку.

Інші клієнти Ощадбанку, а також пенсіонери, які не є клієнтами держбанку, повинні платити в касі комісію. Фактично держбанк таким чином закликає інших пенсіонерів-киян переходити у нього на обслуговування, обіцяючи «безкоштовне оформлення пенсійної картки Ощадбанку».У інших споживачів без комісії Ощадбанку приймає платежі лише через дистанційні канали платежів:

 — інформаційно-платіжні термінали Ощадбанку (як готівкою, так і картою банку) — в Києві їх понад 400;

 — «комунальне додаток» мобільного та інтернет-банкінгу «Ощад 24/7» — понад 1,26 млн клієнтів Ощадбанку є користувачами Ощад24/7;

 — сайти ГІОЦ gioc.kiev.ua і ЦКШ cks.kiev.ua (власникам «Картки киянина» і «Моєї картки») — емісія «Картки киянина» вже склала близько 500 тис карт, «Моєї карти» в Києві – 150 тис.

«На початок 2017 року ми зафіксували, що вже 50% платежів проходить через дистанційні канали, а не через касу (в 2014 році цей показник був на рівні 20%)», — повідомили в Ощадбанку.Ощадбанк врахував «помилки» своєї попередньої спроби ввести комісію. Тоді він повідомив про неї прямо (див. фото за листопад), тоді як зараз клієнтам про комісії нічого не повідомляється, а відразу пишеться, куди посилає банк платити без комісії (див. фото за 30 березня).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Ощадбанк надасть майданчик, що замінить санкційний додаток 1С

26 травня 2017, 19:10

«Ощадбанк» хоче дати бізнесу нову систему бухобліку замість «1С»

23 травня 2017, 20:15

Державний Ощадбанк пояснив, чому ввів комісію при оплаті комуналки

15 травня 2017, 14:42

Картками Ощадбанку і Mastercard можна буде розплатитися в метро

27 квітня 2017, 18:23

Останні новини за сьогодні: