Новини / Події / У Британії запустили проект, який в подальшому дозволить розпізнати хвороби до їх фактичної появи
18 квітня 2016, 13:00
Розмір шрифта: А А А

У Британії запустили проект, який в подальшому дозволить розпізнати хвороби до їх фактичної появи

У Британії запустили проект, який в подальшому дозволить розпізнати хвороби до їх фактичної появи, вчені, проект, людина, хвороби
У Британії запустили проект, який в подальшому дозволить розпізнати хвороби до їх фактичної появи

Вчені запустили найбільший у світі проект зі сканування внутрішніх процесів тіла людини, який дозволить лікарям у майбутньому знаходити захворювання ще до того, як вони з’являться.

Для досягнення поставленої мети лікарі просканують серця, кістки, артерії і жирову тканину 100 тис. добровольців, щоб створити масштабну базу даних Біобанку Великобританії. Вони вірять, що це «абсолютно нове вікно», яке дозволить ідентифікувати ранні ознаки появи деменції (набуте слабоумство), хвороб серця, діабету, серцевих нападів, остеопорозу і артриту. Це означає, що, ймовірно, вже через 10-15 років лікарі зможуть сканувати тіло пацієнта і знаходити проблемні ділянки, щоб запобігти появі хвороби вчасно.

Проект розпочав роботу 14 квітня, його вартість – £43 млн. Це урядова ініціатива, яку підтримали Wellcome Trust і Британський фонд серця.

Лікар Сара Маршалл, керівник клінічних досліджень в Wellcome Trust, заявила:

«Щодня ми дізнаємося щось нове про вплив генетики і способу життя на розвиток і виникнення хвороб, однак це додаткова частина пазла – зображення фізичних змін в тілі, поки захворювання ще немає, дасть нам абсолютно нові перспективи і розуміння того, як уникнути і лікувати їх».

Початкове сканування організму 8000 добровольців вже здійснили. Людям не розповідають про результати дослідження. Інформація розголошується лише в тому випадку, якщо є загроза для їхнього здоров’я.Вчені розповідають: на знімках людей з однаковою масою тіла можна буде, наприклад, побачити, як зайвий жир розташовується навколо органів і яким саме органам він може загрожувати.Проект Біобанк був заснований ще в 2006 році, в ньому зібрано медичні дані 500 тис. британців.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Створювати паливо з води навчилися вчені з США

14 березня 2017, 19:33

Фінські вчені створили екологічний пластик із золи

1 березня 2017, 10:11

Мінфін заявляє про ризик невиконання бюджетних програм

13 лютого 2017, 15:09

Останні новини за сьогодні: