Ќовини / ѕод≥њ / ¬ ”крањн≥ зС€вл€ютьс€ курТЇрськ≥ служби-шахрањ
29 грудн€ 2016, 19:04
–озм≥р шрифта: ј ј ј

¬ ”крањн≥ зС€вл€ютьс€ курТЇрськ≥ служби-шахрањ

¬ ”крањн≥ з'€вл€ютьс€ кур'Їрськ≥ служби-шахрањ, кур'Їрськ≥ послуги, св€ткова нац≥нка, Ќова ѕошта
¬ ”крањн≥ зС€вл€ютьс€ курТЇрськ≥ служби-шахрањ

ѕопит на курСЇрськ≥ послуги в к≥нц≥ року пом≥тно зр≥с, що повТ€зано з сезонним навантаженн€м ≥, звичайно ж, св€тковим пер≥одом. UBR.ua вир≥шив зС€сувати, чи подорожчала доставка напередодн≥ Ќового року ≥ Ї св€ткова нац≥нка.як розпов≥ла UBR.ua прес-секретар компан≥њ ЂЌова поштаї “ет€на ѕотапова, в грудн≥ поточного року вони оч≥кують закрити 1,1†млн адресних доставок, що на 14%†б≥льше, н≥ж у†листопад≥. ѕри цьому за вказаний пер≥од к≥льк≥сть курТЇрських доставок дл€ украњнських ≥нтернет-магазин≥в зросла майже на 9%.

ѕ≥двищений попит на курСЇрськ≥ послуги п≥дтвердили нам ≥ в ≥нших компан≥€х, але при цьому в≥дзначаючи, що кл≥Їнти не гребують ≥ сам≥ забирати посилки з в≥дд≥лень†Ч багато доставок припадаЇ на приватних ос≥б.

ЂЌав≥ть незважаючи на в≥йну ≥ криза, традиц≥йно спостер≥гаЇтьс€ 70%†зростанн€ замовлень. “еж саме можна сказати ≥ про самост≥йному отриманн≥ товару в нашому оф≥с≥.  ожен вибираЇ той спос≥б отриманн€ товару, €кий йому зручнийї,†Ч зазначив у бес≥д≥ з UBR.ua директор курТЇрськоњ служби Vistep ¬≥ктор √орбань.¬ €кост≥ альтернативи адресноњ доставки де€к≥ компан≥њ рекомендують кл≥Їнтам скористатис€ послугою Ђѕункт передач≥ї, коли в≥дправник залишаЇ посилку в найближчому до одержувача в≥дд≥ленн≥, а той забираЇ њњ у зручний час.

Ќезважаючи на те, що служби доставки працюють зараз у Ђсв€тковомуї режим≥, розц≥нки вони поки не зм≥нювали. ј у де€ких компан≥й за р≥к ц≥нник ≥ зовс≥м знизивс€.

як розпов≥ли UBR.ua у ЂЌов≥й пошт≥ї, з 1†вересн€ 2016 року варт≥сть адресноњ доставки документ≥в дл€ ваги 0,1†кг/0,5†кг/1†кг у них знизилас€ на 60%†Ч†з 25†до 15†грн.  р≥м того, дл€ доставки посилок вагою в≥д 0,1†кг до 5†кг варт≥сть знизилас€ на 25%†Ч†з 20†до 15†грн.

–азом з тим, в майбутньому розц≥нки на курСЇрськ≥ послуги можуть вирости, не виключають де€к≥ компан≥њ.

Ђћи не служба такс≥ ≥ не п≥дн≥маЇмо ц≥ни на наш≥ послуги нав≥ть у часи п≥кових навантажень. ” нас Ї два тарифу курТЇрськоњ доставки: Ђ≈кономї†Ч в≥д складу до дверей†Ч 30†грн перший кг (+ 5†грн кожен наступний) ≥ Ђ—тандартї†Ч склад-двер≥, 40†грн перший кг + 5†грн кожен наступний. ѕопит на €к≥сн≥ курСЇрськ≥ послуги пост≥йно зростаЇ. «а цей р≥к ми тарифи не м≥н€ли. ћожливо, вони будуть перегл€нут≥ в майбутньомуї,†Ч зазначив у бес≥д≥ з UBR.ua ¬≥ктор √орбань.

ѕри цьому, курТЇрськ≥ служби намагаютьс€, щоб час доставки в передсв€тков≥ дн≥ не зм≥нювалос€, у пор≥вн€нн≥ з звичайними. ЂЌаш≥ курСЇри працюють за продовженим граф≥ком†Ч з 7:00†≥ до п≥вноч≥ (поки кл≥Їнти готов≥ приймати посилки). ” м≥стах-м≥льйонниках служба доставки працюЇ в суботу ≥ нед≥лю, на решт≥ територ≥њ ”крањни†Ч з понед≥лка по суботу включно.  р≥м того, в компан≥њ працюЇ додатковий штат з 150†п≥ших курТЇр≥в дл€ доставки др≥бних посилокї,†Ч розпов≥ла UBR.ua “ет€на ѕотапова.Ќер≥дко курСЇрським службам доводитьс€ стикатис€ ≥ з недобросов≥сними кл≥Їнтами-компан≥€ми, €к≥ Ђзабуваютьї розрахуватис€ за надан≥ послуги. јбо ж навпаки, сам≥ служби доставки, отримавши в≥д адресата оплату за товар (наприклад, з ≥нтернет-магазину), не перераховують грош≥ магазину, вс≥л€ко зат€гують терм≥ни виплат, перераховують неповн≥ суми.

«агалом, €к розпов≥ли нам в де€ких курТЇрських службах, за останн≥ 2†роки на ринку курСЇрських послуг нам≥тивс€ крен у б≥к несумл≥нного виконанн€ компан≥€ми своњх зобовТ€зань. Ђ” нашому сегмент≥ 90%†замовлень з оплатою гот≥вкою, тобто кур'Їр служби доставки отримуЇ грош≥ за замовленн€ (варт≥сть товару + варт≥сть послуг доставки). ≤ Ї компан≥њ, €к≥ гр≥шать тим, що з≥бран≥ з покупц≥в грош≥ не доход€ть до ≥нтернет-магазину або доход€ть, але з великою затримкою. “ому, потенц≥йн≥ замовники дуже уважно ≥ довго п≥дбирають партнера по доставц≥. ƒо нас прийшло чимало магазин≥в, €к≥ стали†жертвами таких служб-п≥рам≥дї,†Ч зауважив у розмов≥ з UBR.ua ¬≥ктор √орбань.

¬ онтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

«найшли помилку в текст≥? ¬ид≥л≥ть њњ мишою ≥ натисн≥ть CTRL+Enter
Ћист у редакц≥ю
  ¬и не авторизувались.
  якщо у вас вже э обл≥ковий запис ¬ урсе.ua, ув≥йд≥ть або зареЇструйтесь.
  ваш коментар:

  „итайте також:

  ѕодатк≥вц≥ почали обшукувати вс≥ посилки украњнц≥в

  25 травн€ 2017, 14:02

  OLX†та Ќова пошта запустили безпечну угоду

  16 травн€ 2017, 18:29

  Ќова пошта ≥нтегруЇтьс€ з Apple ≥ зм≥нюЇ п≥дх≥д до накладеним платеж≥в

  21 кв≥тн€ 2017, 15:24

  Ќова пошта п≥дн≥ме ц≥ни з 1†кв≥тн€ по вс≥й ”крањн≥

  31 березн€ 2017, 17:54

  ќстанн≥ новини за сьогодн≥: