Новини / Події / Lauffer Group запускає продаж дешевого «соціального» хліба, зберігаючи стандарт якості
16 грудня 2016, 17:59
Розмір шрифта: А А А

Lauffer Group запускає продаж дешевого «соціального» хліба, зберігаючи стандарт якості

Lauffer Group запускає продаж дешевого "соціального" хліба, зберігаючи стандарт якості, Lauffer Group, соціальний хліб, високий стандарт, якість продукції
Lauffer Group запускає продаж дешевого «соціального» хліба, зберігаючи стандарт якості

Виробник хлібобулочних виробів Lauffer Group заявив про реалізацію нової програми «Соціальний хліб», приуроченої до свята Святого Миколая. Як говориться в опублікованому днями прес-релізі компанії, в 750 фірмових точках роздрібної торгівлі Одеської, Харківської, Дніпропетровської та Донецької областей (на підконтрольній Україні території) буде продаватися хліб за спеціальними низькими цінами, при цьому високий стандарт якості продукції збережеться. Програма стартує вже 19 грудня.

За словами керівника Lauffer Bakery Віталія Балихін, вартість такого хліба буде найнижчою серед решти хлібобулочної продукції Lauffer Group.

Віталій Балихін підкреслив, що будучи одним з найбільших виробників хлібобулочних виробів в Україні, Lauffer Group розуміє свою велику соціальну відповідальність. «Хліб — один з небагатьох продуктів, без якого складно обійтися. Однак сьогодні в країні склалася непроста економічна ситуація, люди намагаються економити на всьому. Тому наша компанія хоче надати посильну підтримку покупцям. Крім численних благодійних акцій, ми прийняли рішення продавати один із сортів нашої продукції за спеціальною, найбільш низькою ціною, зберігаючи стандарт якості», — сказав Балихін.

Він додав, що в асортименті фірмових магазинів позиції програми «Соціальний хліб» становитимуть не менше 10% від усього асортименту.

Так, згідно з інформацією компанії, в Донецькій області Селидівський, Кураховский і Костянтинівський хлібозаводи будуть постачати хліб «Обідній» за ціною 6,1 грн. Хлібозаводи Дружківський, Покровський і Маріупольський будуть випускати два сорти «соціального» хліба — «Обідній» (6,2 грн — в Дружківці, 6,1 грн — в Покровське, 5,7 грн — в Маріуполі) і «Добрий» (в Маріуполі — 5,5 грн, в Дружківці і Покровське — 5,2 грн). Також керівництво Lauffer Group заявило про підготовлюваний проект продажу хліба «Обідній» в Сєвєродонецьку (Луганська область). Передбачається, що його вартість становитиме 5,8 грн.

У Харківській області покупці зможуть придбати хліб «Орільський» за ціною 3,8 грн, а також хліб «Дарницький» вартістю 4,4 грн. В Одеській області планується реалізовувати хліб «Чорноморський» (5,75 грн) і «Новосельський» (6 грн). У Дніпрі батон «Пшеничний» можна купити за 3,06 грн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Гройсман має намір саджати у в'язницю за неякісні дороги

13 квітня 2017, 10:00

Харківським школярам хочуть дозволити вибирати уроки та вчителів

10 березня 2017, 10:13

Стало відомо, де в Україні продають найдорожчий хліб

8 березня 2017, 18:17

Останні новини за сьогодні: