Новини / Події / Верховна Рада надала значні пільги української авіаційної промисловості до 2025 року
21 грудня 2016, 18:24
Розмір шрифта: А А А

Верховна Рада надала значні пільги української авіаційної промисловості до 2025 року

Верховна Рада надала значні пільги української авіаційної промисловості до 2025 року, Верховна Рада України, галузь літакобудування, ПДВ
Верховна Рада надала значні пільги української авіаційної промисловості до 2025 року

Кожен, хто стежить за політичними новинами (а не стежити за ними в нашій країні просто неможливо) вже в курсі, що сьогодні вночі Верховна Рада України попрацювала просто ударними темпами. Самою головною «заслугою» народних обранців став прийнятий бюджет на 2017 рік, однак і крім цього ВРУ змогла прийняти ряд цікавих законопроектів та інших актів.

Так, цілих 253 депутати проголосували за зміни до розділу ХХ Перехідних положень Податкового кодексу щодо підтримки галузі літакобудування. Згідно з даним документом авіаційної промисловості України до 2025 року надаються пільги на виробництво.

Зокрема, до 1 січня 2025 року звільняються від сплати ПДВ операції з ввезення товарів для потреб літакобудування. На цей же період суб‘єкти літакобудування звільняються від сплати податку на прибуток підприємств, а також на сплати земельного податку на ділянки, на яких розташовані промислові об’єкти.Зекономлені кошти будуть вважатися цільовим фінансуванням на науково-дослідні і конструкторські роботи, створення чи переоснащення технічної бази, збільшення обсягів виробництва, впровадження нових технологій.

Нагадаємо, що вчора в Києві був представлений новітній український транспортний літак АН-132D від ДП «АНТОНОВ». На церемонії викочування першого досвідченого зразка літаючої машини з цеху підприємства був присутній президент України Петра Порошенка і представники замовника з Королівства Саудівська Аравія. Літак АН-132D був розроблений і побудований в рекордно короткі терміни — за півтора року, при цьому в «ДП Антонов» розраховують, що на дану модель буде попит порядку 260-290 літаків до 2035 року.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У Раді хочуть українізувати газети і журнали

31 травня 2017, 16:31

До літа українцям готують нові податкові сюрпризи

30 травня 2017, 16:17

Верховній Раді пропонують скасувати можливість застави для хабарників

29 травня 2017, 18:08

Останні новини за сьогодні: