Новини / Події / Лорі Буш видалили ракову пухлину
19 січня 2007, 09:43
Розмір шрифта: А А А

Лорі Буш видалили ракову пухлину

Лорі Буш видалили ракову пухлину, ракова пухлина, Перша леді США, Лора Буш, операція, злоякісна пухлина, Конгрес США, дружина президента, епідермоїдний рак
Лорі Буш видалили ракову пухлину

 Перша леді США Лора Буш перенесла операцію по видаленню злоякісної пухлини, повідомляє у вівторок Associated Press. За інформацією агентства, операція відбулася ще на початку листопада, проте про неї стало відомо лише в понеділок увечері. Прес-секретар першої леді Сьюзен Уїтсон повідомила, що Лора Буш рахує перенесену нею операцію справою особистого характеру і не розповідала про неї публічно, проте визнала потрібним підтвердити факт медичного втручання, коли їй поставили це питання журналісти.

Перед проміжним вибором в Конгрес США, що відбулися 7 листопада, дружину президента бачили з пов‘язкою на правій голіні. Оскільки запалення продовжувалося, Лора Буш пройшла біопсію, в результаті якої у неї була виявлена друга за поширеністю форма раки шкіри, епідермоїдний рак.

Він небезпечніший, ніж самий частотний вид раки шкіри, базальний-клітинний. Епідермоїдний рак частіше розповсюджується на інші ділянки організму. По словах Уїтсон, пухлина була розміром з п’ятицентову монету, операція пройшла під місцевою анестезією. Прес-секретар назвала її «маленьким хірургічним втручанням», яке не перешкодило діловому графіку пацієнтки, що вчасно виявила пухлину.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Оновлення Windows 10 вбило пристрої користувачів

  2 червня 2017, 16:07

  США хочуть збільшити Україні допомогу на безпеку

  2 травня 2017, 11:59

  Останні новини за сьогодні: