Новини / Події / Податкова виявила махінації з цінними паперами на 120 мільйонів
3 червня 2016, 08:31
Розмір шрифта: А А А

Податкова виявила махінації з цінними паперами на 120 мільйонів

Податкова виявила махінації з цінними паперами на 120 мільйонів, податкова міліція, махінації, цінні папери, комерційні підприємства
Податкова виявила махінації з цінними паперами на 120 мільйонів

Податкова міліція виявила махінації з цінними паперами на 120 млн гривень.Про це йдеться в повідомленні Державної фіскальної служби.

Співробітники податкової міліції з’ясували, що махінаціями займалися посадові особи двох комерційних підприємств.Одне з підприємств здійснює діяльність у сфері оптової торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням, інше – в сфері купівлі та продажу власного нерухомого майна.

Встановлено, що вказані особи упродовж 2015-2016 років перерахували на карткові рахунки фізичних осіб, відкриті в ряді комерційних установ, кошти в сумі 120 млн гривень за нібито проведені фінансово-господарські операції з купівлі-продажу цінних паперів.

Надалі кошти були зняті готівкою через банкомати.

Таким чином, дані дії були спрямовані на легалізацію доходів, отриманих злочинним шляхом.Згідно з постановами суду Києва, накладено арешт на рахунок в цінних паперах в одному з комерційних банків, номінальна вартість заблокованих цінних паперів становить 241 млн гривень.

Також накладено арешт на 3 банківські рахунки із залишком коштів в сумі 658 тис.гривень.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: