Новини / Події / Київ Модерн Балет відкрив міжнародний культурний проект Москви Маска плюс
11 березня 2009, 08:36
Розмір шрифта: А А А

Київ Модерн Балет відкрив міжнародний культурний проект Москви Маска плюс

Київ Модерн Балет відкрив міжнародний культурний проект Москви Маска плюс, міжнародний культурний проект, хореографія, маска плюс, Київ модерн-балет
Київ Модерн Балет відкрив міжнародний культурний проект Москви Маска плюс

«Київ Модерн Балет» відкрив міжнародний культурний проект «Маска плюс»

Український театр сучасної хореографії «Київ Модерн Балет» відкрив один з найпрестижніших міжнародних культурних проектів — «Маска плюс», який розпочався вчора у Москві, повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу в РФ.

В один вечір на розгляд глядачів у приміщенні Російського академічного театру молоді (РАМТ) було представлено дві вистави — «Дощ» на музику народів світу і «Болеро» Мориса Равеля. За словами художнього керівника театру Раду Поклітару, об'єднання їх в один вечір не випадково. «Обидва вони про свободу, індивідуальність, про право бути не таким, як всі. Більше того, яке щастя бути не схожим на інших і разом з тим відчувати себе частиною цього світу», — сказав він.

На відкритті фестивалю за участю українського театру були присутні представники дипломатичного корпусу, мистецької еліти та представники московських і українських ЗМІ.

«Маска Плюс» — перша спроба проведення великої позаконкурсної програми Фестивалю «Золота Маска». Не обмежена жорстким регламентом і суворими естетичними вимогами, які висуваються до основного списку номінантів «Золотої Маски», на «Маску Плюс» відібрані яскраві, нестандартні, по-своєму чудові вистави з Росії, а також країн СНД і Балтії.

Виступ українського театру вважається безпрецедентною для іміджу Української держави подією і став можливим завдяки підтримці фонду Арсенія Яценюка «Open Ukraine» спільно з «Індустріальним Cоюзом Донбасу» та за участю Посольства України в Росії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: