Новини / Події / Євросоюз змінює правила продажу автомобілів
31 травня 2017, 16:46
Розмір шрифта: А А А

Євросоюз змінює правила продажу автомобілів

Євросоюз змінює правила продажу автомобілів, Міністри ЄС, продаж автомобілів, Volkswagen
Євросоюз змінює правила продажу автомобілів

Міністри ЄС домовилися про розробку нових правил, що дозволяють продаж автомобілів, щоб запобігти повторення скандалу з викидами Volkswagen і надати Європейській комісії можливість штрафувати виробників-ошуканців безпосередньо, пише Reuters.

Правила, які ще належить обговорити з Європейським парламентом, перш ніж вони стануть законом, є відповіддю на скандал з дизельними двигунами 2015 року, коли німецький автовиробник Volkswagen, як було встановлено, використовував програмне забезпечення для обману під час випробувань на викиди дизельними двигунами в США.

В рамках нинішньої системи національні органи, такі KBA Німеччини, мають право ліцензувати нові транспортні засоби для продажу на території всього Євросоюзу і можуть також відкликати ці ліцензії.

Нові правила дозволять іншим національним органам розглядати такі рішення, а також надати можливість проводити вибіркові перевірки і штрафувати виробників на суму до €30 тис. за один транспортний засіб, якщо вони будуть спіймані на обмані.

Після скандалу з Volkswagen дослідження автомобілів інших автовиробників виявили, що викиди оксиду азоту (NOx) машин деколи перевищують 15-кратні межі норми. Крім того, виявилося часте використання спеціальних пристроїв для маскування реального рівня викидів.

«Ніяка тиждень не проходить без нових одкровень, нових розслідувань, — сказала комісар ЄС Эльзбиета Бьенковска міністрам. — Це ніколи не закінчиться, якщо у нас не буде більш надійної системи в Європі».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Випуск відомого радянського авто хочуть відновити

  4 червня 2017, 19:45

  У Volkswagen повідомили, який відсоток ринку нових легкових авто в Україні планують зайняти в 2017 р.

  23 січня 2017, 08:15

  Останні новини за сьогодні: