Новини / Події / Міхаель Шумахер оговтався від коми і вже може рухатися
24 грудня 2015, 07:30
Розмір шрифта: А А А

Міхаель Шумахер оговтався від коми і вже може рухатися

Міхаель Шумахер оговтався від коми і вже може рухатися, Міхаель Шумахер, Формула -1, кома, спортсмен
Міхаель Шумахер оговтався від коми і вже може рухатися

Німецький журнал Bunte повідомив, що знаменитий гонщик «Формули-1" Міхаель Шумахер прийшов в себе після коми тривалістю в два роки. Менеджер Міхаеля Сабіна Кем вже пред‘явила претензії до видання.

Німецький щотижневий журнал Bunte опублікував статтю, в якій повідомив, що відомий гонщик»Формули-1" Міхаель Шумахер не тільки прийшов до тями після тривалої коми, але вже здатний рухати рукою. Також журнал поінформував, що спортсмен може повільно пересуватися на власних ногах, якщо його підтримують за руку. Про це повідомив Joinfo.ua.

Видання повідомило: «Міхаель дуже слабкий. Але він може робити короткі прогулянки, коли його підтримують лікуючі лікарі. Він зміг зробити кілька кроків. Крім того, він підняв руку». Але менеджер Міхаеля Шумахера Сабіна Кем спростувала з’явилася в пресі.

«Ми змушені уточнити, що дані про те, що Міхаель може рухатися, на жаль, є неправдою. Таке твердження є безвідповідальним. Враховуючи серйозність його травм, конфіденційність дуже важлива для нього», — сказала вона. Також менеджер легендарного гонщика зазначила, що поширення таких чуток в пресі дає помилкові надії небайдужим до долі Міхаеля людям.

Стало відомо, що німецьке видання, яке опублікувало інформацію про чудесне зцілення спортсмена, відмовилося прибирати тираж журналів з кіосків.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Революція серед електромобілів: представлений автомобіль, який заряджається за 5 хвилин

14 березня, 12:55

Українські гімнасти завоювали дві медалі на Кубку світу в Баку

20 березня 2017, 08:22

Останні новини за сьогодні: