Новини / Події / Microsoft надала Міносвіти до 90% знижки
23 грудня 2016, 08:33
Розмір шрифта: А А А

Microsoft надала Міносвіти до 90% знижки

Microsoft надала Міносвіти до 90% знижки, Майкрософт Україна, Міністерство освіти і науки, програмне забезпечення
Microsoft надала Міносвіти до 90% знижки

IT-компанія “Майкрософт Україна” надала Міністерству освіти і науки України до 90% знижки на програмне забезпечення для 23 тис. комп’ютерів, які встановлять в українських школах.

Як наголошується в прес-релізі компанії, комп’ютерне обладнання для оснащення навчальних закладів було отримано в рамках соціального проекту від Китайської народної республіки. Планується, що дані комп’ютери будуть встановлені на початку 2017 року.

За словами генерального директора “Майкрософт Україна” Надії Васильєвої, співпраця компанії з Міністерством освіти є справжнім зразком порозуміння і поваги.

“Програма “Формуй майбутнє” дозволяє нам надавати спеціальні умови на закупівлю програмного забезпечення зі знижкою до 90%. Такі умови наближають учнів і вчителів до сучасних інформаційних технологій і дозволяють досягати більшого”, – зазначила вона.

В “Майкрософт Україна” відзначають, що подібні проекти також здійснюється в сусідніх країнах, наприклад, Болгарії, Угорщині, Румунії та Грузії, а також в інших країнах, і довели свою економічну і академічну ефективність.

“Майкрософт-Україна” є дочірньою компанією IT-корпорації Microsoft (США). Українська “дочка” компанії працює з 2003 року.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Під українські держбанки хочуть створити спеціальну компанію

25 травня 2017, 08:36

Останні новини за сьогодні: