Новини / Події / У Києві пройде фотовиставка «Світ очима самотності»
31 січня 2016, 17:32
Розмір шрифта: А А А

У Києві пройде фотовиставка «Світ очима самотності»

У Києві пройде фотовиставка "Світ очима самотності", проект, люди, тварини, виставка
У Києві пройде фотовиставка «Світ очима самотності»

Мета даного проекту — привернути увагу громадськості до проблем одиноких людей і покинутих тварин.5, 6 і 7 лютого в культурному центрі М17 пройде соціально-благодійна фотовиставка під назвою «Світ очима самотності».

Мета даного проекту — привернути увагу громадськості до проблем одиноких людей і покинутих тварин, а також спонукати всіх відвідувачів виставки до спілкування і турботу про них.Фотоколекція була зібрана протягом цілого року поїздок в дитячі будинки, лікарні, будинки престарілих і притулки для тварин. Над проектом працювали фотографи Наталія Котеньова і Леся Лупійчук, так само багато людей з різних сфер, які виступили волонтерами та благодійниками.Дана соціально-благодійна фотовиставка покликана показати іншу сторону життя, яку ми часто просто не помічаємо. Це життя в самоті серед людей. Кожен з нас може допомогти комусь речами, ліками, обладнанням, грошима і іншими корисними благами, але ми ніколи не зможемо вилікувати самотність настигшее дітей сиріт, забутих старих і безпритульних тварин. Герої виставки дуже різні. Але всіх їх об'єднує одна деталь. В їхніх очах, в їхніх втомленому погляді читається смуток і туга, викликані самотністю. Це одночасно трагічно і вражаюче. Адже в кожному з них горить вогонь надії і нерозтраченої любові.

5 лютого з 10-ї ранку двері виставки будуть відкриті для всіх бажаючих, а в 19:00 відбудеться офіційна презентація проекту.

Ініціатор соціально-благодійної виставки — міжнародний благодійний фонд «Давай допоможемо».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У Києві сотні людей вийшли на акцію за цирк без тварин

15 квітня 2017, 19:04

Останні новини за сьогодні: