Новини / Події / Вибрати будь-яку вільну комбінацію цифр в якості мобільного номера lifecell тепер можна прямо на сайті оператора
26 грудня 2016, 18:38
Розмір шрифта: А А А

Вибрати будь-яку вільну комбінацію цифр в якості мобільного номера lifecell тепер можна прямо на сайті оператора

Вибрати будь-яку вільну комбінацію цифр в якості мобільного номера lifecell тепер можна прямо на сайті оператора, мобільний зв'язок, lifecell, номер мобільного
Вибрати будь-яку вільну комбінацію цифр в якості мобільного номера lifecell тепер можна прямо на сайті оператора

Український оператор мобільного зв'язку lifecell запропонував своїм клієнтам нову можливість отримати бажаний номер мобільного. Тепер кожен абонент може вибрати і забронювати будь-який доступний набір цифр для мобільного номера безпосередньо на сайті компанії, скориставшись новою опцією в послузі «Вибір номери».

Щоб скористатися даною послугою, потрібно перейти в розділ «Інтернет-магазин» на сайті, вибрати і забронювати бажаний номер серед доступних. Отримати SIM-картку з унікальним номером можна в найближчому магазині lifecell. Перелік магазинів можна знайти на сайті або набравши 545 з номера lifecell. Вартість даної послуги складає 50 грн (з ПДВ і ПФ), які списуються з обраного номера, та додатково оплачується вартість SIM-карти — 30 грн (з ПДВ).

«Послуга «Вибір номера» на сайті мобільного оператора — це дійсно унікальний сервіс на ринку України. Пропонуючи нову можливість бронювання номера мобільного ми прагнемо максимально спростити життя наших абонентів. Нова опція від lifecell дозволяє всім існуючим та новим клієнтам придбати бажаний номер, використовуючи більш зручний канал покупки. Ми впевнені, що «Вибір номера» допоможе багатьом абонентам визначити свою унікальну комбінацію цифр», — зазначив Артур Аревшатян, Директор з управління досвідом клієнтів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Оновлення Windows 10 вбило пристрої користувачів

2 червня 2017, 16:07

Трамп закликав світових лідерів телефонувати йому на мобільний

31 травня 2017, 10:16

Останні новини за сьогодні: