Новини / Події / Українців можуть залишити без газет
18 серпня 2011, 08:45
Розмір шрифта: А А А

Українців можуть залишити без газет

Українців можуть залишити без газет, Укрпошта, видання, Ігор Лубченко, газети, Ціна
Українців можуть залишити без газет

Укрпошта не повідомляє виданням вартість доставки на 2012 рік

Редакції видань досі не знають, яка вартість доставки газет і журналів передбачена на наступний рік, тому не можуть укладати договори з поштовими відділеннями «Укрпошти», Заявляє голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Ігор Лубченко.

«Поштові відділення» Укрпошти «вимагають від редакцій видань негайно укласти договори і назвати підписні ціни для внесення їх в каталог. Це неможливо зробити через невизначеність вартості доставки газет і журналів, яку повинні встановити поштові підприємства на місцях», — Йдеться у відкритому листі голови НСЖУ до виконавчого директора Асоціації незалежних регіональних видавців України Оксані Бровко і генеральному директору «Укрпошти» Євгену Заєць.

І. Лубченко просить «невідкладно дати вказівку керівникам місцевих структурних підрозділів» Укрпошти «надати редакціям ЗМІ такі дані».

У НСЖУ також сподіваються, що затримка з визначенням вартості доставки з боку «Укрпошти» не пов'язана із зростанням ціни на неї.

«Ми віримо в те, що всі усвідомлюють важливість утримати ціни на колишньому рівні, оскільки це б однозначно вплинуло на ціну на газети та журнали для читачів і скорочення тираж видань», — йдеться у відкритому листі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Відпустка-2017: почім відпочинок в Україні та Європі

2 червня 2017, 09:25

У Раді хочуть українізувати газети і журнали

31 травня 2017, 16:31

Останні новини за сьогодні: