Новини / Події / В Україні планшети і смартфони можуть замінити касові апарати
22 лютого 2017, 17:53
Розмір шрифта: А А А

В Україні планшети і смартфони можуть замінити касові апарати

В Україні планшети і смартфони можуть замінити касові апарати, торговельні комплекси, процесинговий центр, розрахункові операції, Віктор Кравець
В Україні планшети і смартфони можуть замінити касові апарати

В кожному торговому центрі/комплексі, на великому ринку будуть встановлювати невеликий «процесинговий центр» і до нього — фіскальний сервер з виходом в платіжний простір України. А торговцям запропонують використовувати невеликі планшети, а ще простіше — смартфони з допомогою яких вони зможуть проводити розрахункові операції, забезпечувати фіскалізацію проданих товарів і наданих послуг, виконувати розрахунки з використанням прогресивних платіжних інструментів та технологій.

Такий прогноз висловив екс-директор департаменту платіжних систем та розрахунків Національного банку Віктор Кравець, коментуючи можливість запровадження в Україні нових касових апаратів для обліку розрахунку готівкою.

«В Україні все це є, функціонує. Вже розроблені версії фіскальних серверів. Наше законодавство дозволяє таку організацію торгівлі та надання послуг. За погодженням з ГФС проводиться дослідна експлуатація таких серверів. Приклади – фіскальний сервер Укрзалізниці. Його робота побудована таким чином, що не можна продати жодної залізничного квитка без фіксації даних на фіскальному сервері. Укрзалізниця пішла від придбання величезної кількості касових апаратів, фіскальних пристроїв», — розповів Кравець.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Чим обернеться для українців відкриття банківської таємниці

21 лютого 2017, 08:42

У банків тренд йде на заспокоєння

26 лютого 2014, 11:43

Останні новини за сьогодні: