Новини / Події / МОЗ змінив норми електромагнітних випромінювань для впровадження 4G
22 травня 2017, 19:15
Розмір шрифта: А А А

МОЗ змінив норми електромагнітних випромінювань для впровадження 4G

МОЗ змінив норми електромагнітних випромінювань для впровадження 4G, Міністерство охорони здоров'я, електромагнітне випромінювання, 4g, Олександр Данченко
МОЗ змінив норми електромагнітних випромінювань для впровадження 4G

Міністерство охорони здоров‘я схвалило підвищення норм електромагнітного випромінювання, які перешкоджали впровадженню 4G в Україні.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Глава комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко.

«Ні дня без хороших новин. Понеділок починається з 4G. Підписано і зареєстровано наказ Міністерства охорони здоров‘я про внесення змін до Державних санітарних норм і правил захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань», — написав Данченко.

«Норми електромагнітних випромінювань, затверджені ще в 1996 році, були однією з перепон для впровадження 4G. Сьогодні їх подолали, що дозволить операторам скоротити витрати на будівництво сучасних мереж і кількість дозвільних документів», — додав він.

Раніше Міністерство охорони здоров’я запропонувало підвищити норму гранично допустимого рівня електромагнітного випромінювання в Україні в 4 рази — з 2,5 до 10 мкВт / кв см.
Відзначимо, що норма в Європі — 100 мкВт / кв см, в в США — 1000 мкВт / кв см і навіть у сусідній Білорусі — 10 мкВт / кв см.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: