Новини / Події / Samsung Galaxy S8 можна буде повернути через 3 місяці
27 березня 2017, 18:49
Розмір шрифта: А А А

Samsung Galaxy S8 можна буде повернути через 3 місяці

Samsung Galaxy S8 можна буде повернути через 3 місяці, Samsung Galaxy S8, відмова, повернення грошей
Samsung Galaxy S8 можна буде повернути через 3 місяці

Коли в Samsung Galaxy Note 7 виявився дефект, який не можна усунути і який призводив до спалахів, південнокорейська корпорація дозволила покупцям повернути фаблет, отримавши назад заплачені за нього гроші. Те саме, згідно з чутками, можна буде виконати і з Galaxy S8, анонс якого відбудеться в Нью-Йорку 29 березня, а продажі стартують у квітні. Тільки для цього не потрібно вишукувати заводський брак — здати новинку можна буде просто так, «тому що не сподобалася».

Термін на те, щоб визначитися, дадуть чималий — цілі три місяці з дня купівлі. Якщо протягом цього періоду новоспечений власник Galaxy S8 все-таки захоче відмовитися від придбаного пристрою, то йому безперешкодно повернуть гроші.

Звісно, інформація носить поки що неофіційний характер і не підтверджена представниками Samsung, але якщо все буде так, як описано вище, це буде безпрецедентний крок з боку вендора. Зазвичай повернути товар без пояснення причин можна в термін, що не перевищує два тижні.

Навіщо ж це потрібно Samsung? Насамперед, їй необхідно повернути довіру покупців до її флагманських апаратів після провалу Galaxy Note 7. Крім того, як припустили в виданні CNET, збільшення «пробного» періоду дасть компанії запас часу на випуск оновлення для голосового асистента Bixby, розширення його функціональності і збільшення числа додатків, що підтримують його, а також на залучення сторонніх розробників мобільного софту.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Samsung Galaxy S8 виявився потужніше iPhone 7

15 травня 2017, 17:43

8 особливостей iPhone 8, які забезпечать йому перевагу над Samsung Galaxy S8

27 квітня 2017, 10:51

Найдорожчий за собівартістю смартфон — Samsung Galaxy S8

26 квітня 2017, 09:27

Останні новини за сьогодні: