Новини / Події / Відтепер в Україні можна задекларувати відходи онлайн
6 червня 2016, 10:43
Розмір шрифта: А А А

Відтепер в Україні можна задекларувати відходи онлайн

Відтепер в Україні можна задекларувати відходи онлайн, Україна, декларація про відходи, екологічна послуга, Онлайн
Відтепер в Україні можна задекларувати відходи онлайн

З червня в Україні можна подати декларацію про відходи в режимі онлайн.

Електронний сервіс, який запустило Міністерство екології та природних ресурсів, дозволяє не гаяти час на поїздки до Центру надання адміністративних послуг.Щоб подати документ, підприємцю потрібно зайти на сайт e-eco.gov.ua, заповнити декларацію й завірити її своїм електронним цифровим підписом. Далі слід обрати зручний спосіб отримання вже затвердженого документу: електронною поштою чи у Центрі надання адмінпослуг.

Подати електронну декларацію про відходи можна за 15 хвилин, а отримати позитивну відповідь — протягом години. Припуститися помилки практично неможливо, на відміну від паперової версії документу.

Як зазначає голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, ця інноваційна послуга вже спростила роботу 23 тисячам підприємців на Дніпропетровщині, та 220 тисячам — по всій Україні. «Ми першими в країні перевели екологічну послугу в режим онлайн, а потім поділилися досвідом з іншими регіонами: показали, як працює система, дали доступ до тестової версії сайту та навчили ним користуватися, — розповідає очільник області Валентин Резніченко. — Дніпропетровщина впроваджує електронні сервіси в різноманітні сфери життя: від держзакупівель до адмінпослуг. Це швидко, ефективно та прозоро».
Як написав на своїй сторінці у Facebook міністр екології Остап Семерак, запровадження такого сервісу дозволить різко збільшити надходження коштів на екологічні програми.

«Забюрократизованість призвела до того, що у 2015 році лише 6217 суб’єктів господарювання подали на реєстрацію декларації про відходи – близько 1% від загальної кількості зареєстрованих, — пояснює чиновник. — Прозорість процедур призведе до зростання декларування відходів підприємцями та підприємствами та збільшення надходжень до державного бюджету — і ми отримуємо принципово інші кошти на екологічні програми». 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: