Новини / Події / МВФ відмовився схвалювати пенсійну реформу Гройсмана — ЗМІ
26 травня 2017, 15:44
Розмір шрифта: А А А

МВФ відмовився схвалювати пенсійну реформу Гройсмана — ЗМІ

МВФ відмовився схвалювати пенсійну реформу Гройсмана - ЗМІ, Міжнародний валютний фонд, пенсійна реформа, Кабінет Міністрів
МВФ відмовився схвалювати пенсійну реформу Гройсмана — ЗМІ

Міжнародний валютний фонд не схвалив пенсійну реформу, яку підготував Кабінет Міністрів.

Про це Українським новинам повідомило джерело в уряді, коментуючи результати роботи місії МВФ в Києві з 16 по 26 травня.

Зокрема МВФ висловив претензії до ініціативи уряду щодо осучаснення пенсій на постійній основі і скасування оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів.

«Ці дві ініціативи МВФ не підтримує», — заявив співрозмовник агентства.

Крім того, МВФ категорично проти планів уряду знизити коефіцієнт оцінки вартості року стажу у формулі розрахунку пенсій з 1,35 до 1.

Фактична відміна цього коефіцієнта може привести до істотного зниження пенсії — на 30-40%.

Нагадаємо, що місія МВФ 26 травня завершила роботу в Україні.

У заяві фонду за підсумком роботи зазначається, що необхідно продовжити технічну роботу над низкою законопроектів, в тому числі і про пенсійну реформу.

Нагадаємо, що в квітні постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Жером Ваше заявив, що проведення пенсійної та земельної реформ, а також приватизації є перевіркою для уряду Гройсмана.

11 березня 2015 року МВФ схвалив програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування (EFF) загальним обсягом 17,5 млрд доларів строком на 4 роки.

Меморандум між Україною і МВФ передбачає, що для створення стабільної основи системи пенсійного забезпечення Верховна Рада повинна до кінця квітня 2017 прийняти комплексну пенсійну реформу, яка вступить в силу з 1 січня 2018 року.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: