Новини / Події / Укрпошта знизила тарифи на експрес-доставку по Україні
31 березня 2017, 16:12
Розмір шрифта: А А А

Укрпошта знизила тарифи на експрес-доставку по Україні

Укрпошта знизила тарифи на експрес-доставку по Україні, ПАТ Укрпошта, експрес-доставка, зниження тарифів
Укрпошта знизила тарифи на експрес-доставку по Україні

ПАТ «Укрпошта» знизила тарифи на послугу експрес-доставки Експрес-пошта. Про це повідомляє прес-служба компанії.

В Укрпошті поінформували, що вводять як нові діапазони ваги відправлень (0,25 кг, 0,5 кг, 20 кг), так і нову градацію тарифних зон (в межах України, у межах області та між обласними центрами, в межах обласного центру). При цьому доставка в село в межах однієї області зменшується з 30 грн до 9 грн. Детально з новими тарифами можна ознайомитися тут.

«Компанія пропонує клієнтам більш вдосконалену і якісну послугу Експрес-пошта. Ми не тільки доставляємо відправлення протягом 24 або 48 годин, але й зменшуємо тарифи для відправлень по Києву та Україні, зменшуємо плату за кур‘єрську доставку», — заявив перший заступник генерального директора ПАТ Укрпошта Олександр Перцовський.Послуга Експрес-пошта передбачає внутрішнє реєстроване відправлення з вкладенням документів та/або товарів вагою до 30 кг Відправлення Прискореної пошти здійснюються на рівні обласних центрів, Києва, райцентрів, міст обласного значення в усі населені пункти України. Відправлення Прискореної поштою, що пересилаються в межах обласного центру та Києва, прийняті до 12:00 годин, доставляються в день їх прийому, прийняті після 12:00 годин доставляються не пізніше наступного робочого дня об’єкта поштового зв'язку. Також дана послуга має на увазі і можливість відправки посилок до запитання.

Нагадаємо, в лютому 2017 р. одна з найбільших в світі інтернет-майданчиків AliExpress (Китай) оголосила, що відміняє в Україну безкоштовну доставку товарів. При цьому в компанії Нова пошта заявили, що для клієнтів, які при оформленні товару замовляють доставку через китайську компанію-партнера SF Express, доставка залишиться безкоштовною навіть для самих недорогих товарів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Укрпошта» вводить послугу експрес-доставки за один день по всій Україні

30 березня 2017, 18:30

Що нового у Uber: тарифи в Києві та запуск в Одесі

2 лютого 2017, 20:00

Українцям пообіцяли суттєве зниження тарифів на воду

23 грудня 2016, 16:51

Останні новини за сьогодні: