Новини / Події / «Укрпошта» переходить на електронний документообіг
26 травня 2017, 19:02
Розмір шрифта: А А А

«Укрпошта» переходить на електронний документообіг

«Укрпошта» переходить на електронний документообіг, бізнес-процеси, електронні документи, онлайн-сервіс Вчасно
«Укрпошта» переходить на електронний документообіг

Першими спрощення бізнес-процесів оцінять корпоративні клієнти: у них з'явилася можливість обмінюватися з «Укрпоштою» електронними документами, завіреними електронно-цифровим підписом (ЕЦП) через онлайн-сервіс «Вчасно».

За словами в. о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігоря Смілянського, підприємство планує поступово відходити від використання паперу.

«Обмін електронними документами знижує навантаження на персонал, економить нам витратні матеріали, а клієнтам час. Використання онлайн-сервісу електронного документообігу спростить співпрацю з бізнес-партнерами, які зможуть дуже швидко отримувати необхідні документи ", — пояснює Ігор Смілянський.

Першим корпоративним клієнтом «Укрпошти» стала компанія ТОВ «леттер ПАК».

Вікторія Попкова
Директор ТОВ «леттер ПАК».

Можливість користуватися таким сервісом дає нам багато переваг: обмін документами значно прискорився, не потрібно більше друкувати, підписувати, вручну ставити печатки, зберігати документи в паперовому вигляді. При цьому сервіс «Вчасно» зручний і комфортний: не вимагає ніякого спеціального програмного забезпечення, досить браузера і доступу до мережі інтернет.
Сервіс електронного документообміну між «Укрпоштою» і корпоративними клієнтами, які вирішили його використовувати, в даний момент працює в тестовому режимі.

За словами керівника «Вчасно» Оксани Ферчук, сьогодні в Україні провідні компанії вже активно використовують системи електронного обміну документами, оскільки для цього є вся необхідна законодавча база. На думку пані Ферчук, завдяки зручним і недорогим онлайн-сервісом цифрові бізнес-процеси скоро будуть звичною справою для всіх компаній, а фіскальні перевірки будуть проводитися онлайн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Банки автоматизують бізнес-процеси за допомогою програмних роботів

5 січня 2017, 16:30

Депутати спростили фрілансерам, але не передбачили вигоди для країни

4 листопада 2016, 17:11

Змінилася податкова адреса — змініть електронний цифровий підпис

3 квітня 2014, 14:16

Останні новини за сьогодні: