Новини / Події / Поліція оголосила «полювання» на розкрадачів бюджетних коштів
16 грудня 2016, 20:01
Розмір шрифта: А А А

Поліція оголосила «полювання» на розкрадачів бюджетних коштів

Поліція оголосила "полювання" на розкрадачів бюджетних коштів, бюджетні кошти, розкрадання, Національна поліція, Ігор Купранець
Поліція оголосила «полювання» на розкрадачів бюджетних коштів

Практика засвідчує, що наприкінці року найчастіше з місцевих бюджетів на рахунки фірм-одноденок виводяться значні кошти. Щоб попередити подібне розкрадання, поліція діятиме на випередження та відстежуватиме витрати бюджетних коштів. Про це заявив заступник голови Національної поліції України, начальник Департаменту захисту економіки Ігор Купранець.

За його словами, під кінець року на рахунках обласних адміністрацій залишаються досить великі кошти. Це спонукає потенційних корупціонерів до вчинення злочинів. Зловмисники можуть заволодіти коштами, застосовуючи схеми незаконного привласнення.

«Гроші ідуть на комерційні структури, закриваються актами виконаних робіт, а насправді – роботи не виконуються. В подальшому всі ці комерційні структури у січні-лютому зникнуть, а ми будемо порушувати кримінальні провадження за фактом і ганятися за «привидами», які вже не існуватимуть», – зазначив Ігор Купранець.

Відтак керівництво Нацполіції прийняло рішення про постійний моніторинг використання коштів державного бюджету на місцях. За кожним фактом виявлення протиправних дій у цій сфері відомості вноситимуться до Єдиного реєстру досудових розслідувань з відповідною правовою кваліфікацією.

Заступник глави Нацполіції наголосив, що планує особисто просити Генеральну прокуратуру про притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності у тому разі, якщо кошти з бюджету будуть розтрачені, а матеріали за такими фактами – не внесені до ЄРДР.

«Ми не будемо закривати очі на прямі злочини відносно державного бюджету, просто чітко це зрозумійте. Я цього не допущу», – підкреслив Ігор Купранець.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні створять раду міжнародних експертів для боротьби з корупцією

1 червня 2017, 20:38

Поїхати в ЄС недорого: як економити на квитках, їжі та ночівлі

25 травня 2017, 13:38

Останні новини за сьогодні: