Новини / Події / НАБУ закликає інвесторів скаржитися на чиновників
16 березня 2017, 18:37
Розмір шрифта: А А А

НАБУ закликає інвесторів скаржитися на чиновників

НАБУ закликає інвесторів скаржитися на чиновників, НАБУ, інвестори, бізнес, Артем Ситник
НАБУ закликає інвесторів скаржитися на чиновників

Стратегічним завданням Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) є захист законних прав та інтересів як зовнішніх, так і внутрішніх інвесторів.

Про це заявив голова НАБУ Артем Ситник на 13-й щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital.

«Кожен інвестор, будь то зовнішній або внутрішній буде почутий нами. Зазвичай великий інвестор страждає від великих топових чиновників. Якщо ваші законні права будуть порушені, ми в силу своєї компетенції кожного інвестора захистимо», — пообіцяв він.

За його словами, проведені розслідування показали наявність дуже великого простору для інвестицій.

«Ми провели велику кількість розслідувань на ОПЗ, на Об'єднаної гірської компанії, Запоріжжяобленерго і цілому ряді інших обленерго, Державної зернової компанії і т. д. Ми встановили, що сума збитків, завданих державі складає 82 млрд грн», — сказав він.

Ситник зазначив, що за три роки експлуатації газових свердловин за схемою Онищенко Укргазвидобування отримала дохід 25 млн грн. Зараз проведені арешти і ліквідовано схеми. І в результаті, прибуток за чотири місяці після ліквідації склала 162 млн грн.

«Це колосальні ресурси, які вимиваються через схеми з державних підприємств. Це ті можливості, які можна запропонувати інвесторам», — зазначив він.

Крім того, за словами Ситника, вдалося побачити неймовірний тиск на інвесторів і бізнес з боку державних контролюючих органів.

«Буквально вчора ми затримали двох співробітників СБУ, які займаються захистом економіки. Вони вимагали від бізнесмена хабар в сумі $50 тис. Формулювання вимоги: «просто ми тебе чіпати не будемо». Тобто навіть не за те, що бізнесмен порушив якісь норми закону», — говорить Ситник.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада, 08:09

Останні новини за сьогодні: