Новини / Події / Нацбанк підтримує злиття «Укргазбанку» і банку «Київ»
28 серпня 2013, 11:53
Розмір шрифта: А А А

Нацбанк підтримує злиття «Укргазбанку» і банку «Київ»

Нацбанк підтримує злиття "Укргазбанку" і банку "Київ", Національний банк України, злиття, Укргазбанк, банк Київ, Андрій Пінчук
Нацбанк підтримує злиття «Укргазбанку» і банку «Київ»

Національний банк України підтримає ініціативу Міністерства фінансів України щодо злиття «Укргазбанку» і банку «Київ», докапіталізованих за участю держави, у разі прийняття Мінфіном такого рішення. Про це повідомила прес-служба Національного банку на запит щодо організації продажу «Укргазбанку» і банку «Київ».
«Беручи до уваги рекомендації експертів Світового банку щодо необхідності злиття банків (» Укргазбанку «і банку» Київ «), з метою підвищення інвестиційної привабливості для подальшого продажу об'єднаного установи, Національний банк готовий вжити заходів, в межах своєї компетенції, для забезпечення реорганізації банків, у разі прийняття власником відповідного рішення», — йдеться в повідомленні НБУ.

Також у повідомленні наголошується, що рішення за основними напрямками діяльності та подальшої стратегії розвитку банку, у тому числі з реорганізації та докапіталізації, в рамках чинного законодавства приймає власник банку, в даному випадку — Міністерство фінансів. У той же час, для реорганізації банку за рішенням його власників необхідний попередній дозвіл Нацбанку, для отримання якого власник банку в установленому порядку подає до Нацбанку необхідний пакет документів. В даний час, за інформацією Нацбанку, такий пакет документів в НБУ не надходив.
Мінфін розподілить активи докапіталізувати за участю держави банку «Київ» між «Укргазбанком» і «Родовід Банком» після прийняття Верховною Радою законів про санаційний банк.

Мінфін оголосив про проведення процедури закупівлі послуг радника з продажу пакетів акцій докапіталізованих за участю держави банків 12 серпня. За інформацією міністерства, на 1 липня поточного року держава в особі Мінфіну володіє акціями в капіталі банків «Укргазбанк» і «Київ» на суму 10 млрд грн і 3,57 млрд грн відповідно.
У жовтні минулого року Мінфін повідомив, що не бачить підстав для ліквідації банку «Київ», а раніше — у вересні — Сергій Арбузов, у той час очолював правління Національного банку України, заявляв, що робітники активи банку «Київ» будуть приєднані до «Укргазбанку», неробочі — будуть передані в «Родовід Банк».
Як заявив глава правління «Укргазбанку» Сергій Мамедов у липні поточного року на зустрічі з журналістами, продаж банку «Київ» малоймовірна, і «Укргазбанк» готовий прийняти активи банку «Київ», але на певних умовах, які будуть сприяти розвитку банку, оскільки нинішня бізнес-модель банку «Київ» є нерентабельною.
4 квітня поточного року парламентська більшість прийняла в першому читанні законопроект «Про особливості діяльності санаційного банку» (№ 1154), але в липні поточного року Верховна Рада не підтримала цей законопроект у другому читанні.

У серпні поточного року народний депутат від Партії регіонів Андрій Пінчук подав на розгляд до Верховної Ради ще один законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності санаційного банку (№ 3055 від 6 серпня).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (2)

  • smashing top seo (анонімно) 24 жовтня 2013, 23:03 ссылка
    TTwqL1 wow, awesome post. Awesome.
  • Get More Information (анонімно) 1 лютого 2017, 13:30 ссылка
    sDkYnP Wow, fantastic weblog format! How long have you been blogging for? you make running a blog look easy. The entire glance of your web site is great, let alone the content material!
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: