Новини / Події / В Україні почалися звільнення через фальшиві е-декларації
7 квітня 2017, 12:51
Розмір шрифта: А А А

В Україні почалися звільнення через фальшиві е-декларації

В Україні почалися звільнення через фальшиві е-декларації, е-декларації, звільнення, чиновники, Віктор Приходько
В Україні почалися звільнення через фальшиві е-декларації

В Україні почалися звільнення через зазначення в е-деклараціях недостовірної інформації. Як з‘ясували журналісти «Фрази», за неповне подання в е-декларації інформації про майновий стан звільнений заступник прокурора Кіровоградської області Віктор Приходько.

Інформацію про звільнення Приходько підтвердили в Генеральній прокуратурі України, передає УНН.

Так, в електронній декларації Приходько не вказав себе співвласником автомобіля Honda CRV.

 

Приходько був призначений на посаду заступника прокурора Кіровоградської області в 2015 році. До призначення очолював Светловодскую міжрайонну прокуратуру.

Крім того, міському голові Покровська Руслану Требушкину повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину. Держслужбовця підозрюють у декларуванні недостовірної інформації, повідомляє «Сегодня» з посиланням на прокуратуру Донецької області.

«У рамках розслідування кримінального провадження встановлено, що Руслан Требушкин, будучи посадовою особою, заповнив і подав щорічну декларацію про доходи за 2015 рік. Разом з тим, знаючи, що зобов’язаний відображати повну і достовірну інформацію у всіх розділах декларації, він умисно вніс завідомо неправдиві відомості», – підкреслили в прокуратурі.

Зокрема, за інформацією прокуратури, міський голова Покровська не вказав відомості про отримані ним доходи в розмірі 100 000 грн, наявні грошові активи в розмірі 150 000 гривень та фінансові зобов'язання в розмірі 356 579 грн.

Зараз вирішується питання про обрання Требушкину запобіжного заходу.

Раніше «фрАза» повідомляла, що 1 квітня 2017 року Національне агентство з питань запобігання корупції почало перевірку декларацій, поданих президентом України та іншими високопоставленими особами держави. Співробітники НАПК перевіряють 3 тисячі електронних декларацій.

1 квітня 2017 року стало відомо про те, що Президент України Петро Порошенко задекларував 12 295 570 гривень доходів за 2016 рік.

30 жовтня 2016 року Порошенко оприлюднив свою декдарацию за дві години до закінчення строку електронного декларування.

В основній декларації Порошенко вказав права власності в понад 100 компаній в Україні, Росії, Польщі, Іспанії, на Кіпрі, Угорщині, Литві та КНР, Британських Віргінських островах і в Нідерландах, зарплату на суму 121 054 грн, відсотки на суму 12 375 404 та інвестиційні доходи в сумі 49 665 361 грн.

У жовтні 2016 року Президент України Петро Порошенко стверджував, що всі його зафіксоване в е-декларації про майно було придбано до того, як він зайняв пост президента, а більша його частина — в той час, коли він не перебував на державній службі. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Перевірка е-декларацій: який механізм допоможе розкрити доходи топ-чиновників

  2 червня 2017, 08:56

  МВФ вимагає від України вирішити НАБУ прослуховувати топ-чиновників

  17 травня 2017, 19:46

  Перед пенсією вже не звільнять

  18 квітня 2017, 09:39

  Останні новини за сьогодні: