Новини / Події / Росія не хоче платити Україні податки за ввезення вантажів для Чорноморського флоту
20 квітня 2012, 10:53
Розмір шрифта: А А А

Росія не хоче платити Україні податки за ввезення вантажів для Чорноморського флоту

Росія не хоче платити Україні податки за ввезення вантажів для Чорноморського флоту, Росія, Україна, оподаткування, вантаж, Чорноморський флот, Григорій Карасін
Росія не хоче платити Україні податки за ввезення вантажів для Чорноморського флоту

Росія пропонує Україні звільнити від оподаткування вантажі, що надходять до Криму в інтересах підрозділу російського Чорноморського флоту. Про це повідомив статс-секретар, заступник глави МЗС РФ Григорій Карасін.

«Мова йде не тільки про процедурні питання оформлення таких вантажів, а й про нарахування податків на їх ввезення. У рік на це йде 10-15 мільйонів доларів. Вважаємо такий стан справ невиправданим, перш за все з правової точки зору», — зазначив він.

За словами Карасіна, Росія пропонує привести питання оформлення вантажів у відповідність до базових угод по флоту і законодавства України, що дозволить очистити ввезення таких вантажів від оподаткування.

Вивільнені в результаті кошти пропонується направити на сприяння соціально-економічному розвитку Севастополя та інших населених пунктів, де дислокуються російські військові частини.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: