Новини / Події / В Європарламенті мають намір взятися за звільнення Криму
10 квітня 2017, 15:59
Розмір шрифта: А А А

В Європарламенті мають намір взятися за звільнення Криму

В Європарламенті мають намір взятися за звільнення Криму, мінський процес, європарламент, Крим
В Європарламенті мають намір взятися за звільнення Криму

На допомогу «мінським процесу» може прийти новий міжнародний формат, відзначають євродепутати.У Європейському парламенті можуть створити новий формат переговорів на міжнародному рівні з деокупації анексованого Росією Криму. Про це заявила глава Комітету Європейського парламенту з закордонних справ Девід Макаллістер і глава делегації Європарламенту Даріуш Росаті під час свого візиту в Україну.

Євродепутати заявили, що на допомогу «мінським процесу» може прийти новий міжнародний формат.

«Мінський процес залишається єдиним доступним шляхом мирного повернення цих територій під повний контроль України. Дотримання режиму припинення вогню і відведення важкої зброї є двома передумовами для подальшого просування в мирному процесі. Також ми передали прохання, висловлену в недавній резолюції Європарламенту, по вивченню можливості створення міжнародного формату переговорів, спрямованого на припинення окупації Криму», – йдеться в повідомленні.

Також європейські парламентарі запевнили Україну в підтримці з боку Заходу щодо реформування країни.

«П‘ять великих реформ, визначених урядом – охорони здоров’я, освіти, пенсій, приватизації державних підприємств і реформа орного ринку землі, – дуже важливі для рівня життя народу України та економічного розвитку держави. Ці реформи заслуговують на нашу повну підтримку», – сказали вони.
Раніше президент України Петро Порошенко заявляв, що проблема врегулювання конфлікту на Донбасі полягає не у форматі переговорів. За словами президента, формат переговорів може бути будь-який, але він не повинен знищити Мінські домовленості.

У свою чергу представник України в Тристоронньої контактної групи Євген Марчук зазначав, що розрив Мінських домовленостей потягне за собою багато важких наслідків для України, в тому числі і міжнародних. За його словами, інший формат переговорів шукати складно, хоча в майбутньому при катастрофічному розвитку подій на Донбасі, спровокованих відкритої російською агресією, це не виключається.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: