Новини / Події / Тігіпко: Каськів написав заяву про відставку через скандал з LNG-терміналом
26 грудня 2012, 13:09
Розмір шрифта: А А А

Тігіпко: Каськів написав заяву про відставку через скандал з LNG-терміналом

Тігіпко: Каськів написав заяву про відставку через скандал з LNG-терміналом, Сергій Тігіпко, Владислав Каськів, LNG-термінал, скандал
Тігіпко: Каськів написав заяву про відставку через скандал з LNG-терміналом

Заступник голови фракції Партії регіонів Сергій Тігіпко вважає, що Владислав Каськів написав заяву про відставку через підписання невдалої угоди, що стосується реалізації проекту LNG-терміналу.

Про це він заявив в ефірі телеканалу Інтер увечері 21 грудня, передає Українська правда.

«Я знаю, що Каськів таку заяву писав і готовий піти у відставку. Поки ця заява не прийняли. Це питання не до нього, а до когось іншого», — зазначив Тігіпко.

З‘ясувалися подробиці скандалу з LNG-терміналом

Нагадаємо, Кабінет міністрів України скасував надання 2,305 млрд. грн державних гарантій для реалізації ДП Національний проект LNG-термінал національного проекту LNG Україна.

Раніше повідомлялося, що об’єднана опозиція Батьківщина вимагає притягнути до відповідальності Президента України Віктора Януковича, прем'єр-міністра Миколи Азарова і голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами (Госінвестпроект) Владислава Каськіва за угоду про співпрацю в рамках будівництва LNG-терміналу з «невідомим іспанським інвестором».
***

26 листопада голова Державного інвестиційного агентства Владислав Каськів повідомив, що Україна і іспанська Gas Natural Fenosa підписали договір про намір створити консорціум для будівництва LNG-терміналу.

Тим не менше, згодом Gas Natural Fenosa спростувала подібну інформацію. «Ми не розглядали участь в цьому проекті, а Джорді Сарда Бонхем (який підписував угоду) не працює в компанії і не представляє її інтереси».

6 грудня агентство Reuters повідомило, що історична угода на $ 1 млрд, яка повинна була дати серйозний козир Україні у газовому діалозі з Росією, не вдалася. Галас від цієї події була перекрита зреченням іспанської компанії від договору, що залишило українську владу приниженою і збентеженою — підписантом договору виявився лижний інструктор, який надає посередницькі послуги між іспанськими та українськими компаніями.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого, 09:14

Прокуратура розслідує інформацію про можливе незаконне збагачення Льовочкіна

1 червня 2017, 20:31

Тігіпко готується зайняти крісло Гонтаревої

21 квітня 2017, 18:36

Останні новини за сьогодні: