Новини / Події / Під Хайфою знайшли новий вид алмазів
5 лютого 2016, 11:46
Розмір шрифта: А А А

Під Хайфою знайшли новий вид алмазів

Під Хайфою знайшли новий вид алмазів, Хайфа, алмази, мінерал
Під Хайфою знайшли новий вид алмазів

Ізраїльська компанія «Шефа Ямім» повідомила, що камені, знайдені під час розкопок біля річки Кишон в околицях Хайфи, містять речовину муассаніт, рідкісний мінерал класу природних карбідів, який має майже всі якості діаманта.

Про це інформує портал Stmegi.

«Одним з компонентів, виявлених в ході експериментів, був тістаріт (Ti2O3), який до сьогоднішнього дня був виявлений тільки в одному метеориті. Ізраїльське відкриття стало першим випадком, коли цей мінерал виявили глибоко під землею», – зазначив на щорічній конференції Ізраїльського геологічного товариства в Ейлаті професор геології Вільям Гріффін з австралійського Університету Маккуорі, протягом останніх двох років вивчає муассаніт і корунд.

Як зазначалося, половина компонентів, що входять до складу корундових каменів, невідома науці. Першим і головним серед них є з’єднання титану, алюмінію та цирконію, а кристалізація муассаніта відбувається при тих же природних умовах, що і у алмазів та інших дорогоцінних каменів.

Компанія має намір звернутися до Міжнародної мінералогічної асоціації для офіційного визнання нового природного мінералу, що містить корунд, під назвою ShefaTAZite. Вся колекція корундових каменів, багатих титаном, носитиме назву Carmel Sapphire.

Два зразка каменів були оброблені, щоб показати унікальний ринковий потенціал натуральних каменів. Їх вартість ще невідома, але після опублікування попередньої доповіді акції «Шефа Ямім» піднялися на 7%.

 

Компанія «Шефа Ямім» («Багатство морів»), якою керує Авраам Тауб, проводить геологорозвідувальні роботи в околицях Хайфи, ведучи пошук алмазів, сапфірів і інших дорогоцінних каменів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українську мінералку пити можна — тільки 4% не відповідають стандартам

3 жовтня 2013, 08:30

Вартість алмазів стрімко зростає

13 лютого 2013, 15:35

4 важливих елемента для очей

11 лютого 2013, 10:15

Останні новини за сьогодні: