Новини / Події / Google Translate навчився візуально перекладати з української мови на англійську та навпаки (відео)
30 липня 2015, 10:30
Розмір шрифта: А А А

Google Translate навчився візуально перекладати з української мови на англійську та навпаки (відео)

Google Translate навчився візуально перекладати з української мови на англійську та навпаки (відео), Google, перекладач, відеокамера
Google Translate навчився візуально перекладати з української мови на англійську та навпаки (відео)

У січні цього року Google додав можливість миттєвого перекладу друкованого тексту в Перекладачі Google сімома мовами за допомогою камери. Сьогодні компанія знов оновила Перекладач і розширила візуальний переклад понад 20 мовами, включно з українською, що зробить розмови різними мовами в режимі реального часу швидшими і простішими ніж будь-коли.

Додаток Google Перекладач дозволяє побачити світ вашою мовою. Просто відкрийте програму, натисніть на камеру, а потім спрямуйте її на текст, який потрібно перекласти, – вуличний знак, список інгредієнтів в рецепті або меню, інструкцію з експлуатації, вказівки на пральній машині – і ви побачите, як слова відразу з’являються іншою мовою прямо на екрані. При цьому не потрібно мати підключення до Інтернету або мобільних даних.

В Google починали з семи мов – англійської, французької, німецької, італійської, португальської, російської та іспанської, і це був тільки початок. Сьогодні додано можливість перекладати з англійської на українську, болгарську, каталанську, хорватську, чеську, датську, голландську, філіппінську, фінську, угорську, індонезійську, литовську, норвезьку, польську, румунську, словацьку, шведську та турецьку мови та навпаки. Також ви можете перекласти з англійської на хінді і тайську. Або спробуйте сфотографувати текст, який ви хочете перекласти – зараз в режимі камери загалом 37 мов.

Щоб спробувати переклад цими мовами, перейдіть на додаток Google Перекладач, встановіть англійську разом із мовою, на яку ви хотіли б перекласти, і натисніть на кнопку камери – вам буде запропоновано завантажити невеликий (~2 Мб) мовний пакет для кожної мови.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: