Новини / Події / У Китаї вручені наукові нагороди
11 січня 2009, 08:12
Розмір шрифта: А А А

У Китаї вручені наукові нагороди

У Китаї вручені наукові нагороди, Китай, винагорода, наука і технологія, wang zhongcheng, xu guangxian, технологічні інновації, вчені, невропатолог, хімік
У Китаї вручені наукові нагороди

У Китаї 9 січня була вручена вища державна нагорода в галузі науки й технології. Як повідомляє агентство Сіньхуа, лауреатами премії стали невропатолог Ван Цзунчен (Wang Zhongcheng) і хімік Сюй Гуансянь (Xu Guangxіan). За свій внесок у розвиток технологічних інновацій вчені одержали по п'ять мільйонів юанів (близько 730 тисяч доларів).

Премії вручив президент Китаю Ху Цзиньтао. Церемонія пройшла у Великому палаці народів (Great Hall of the People) у Пекіні.

Сіньхуа уточнює, що 83-річний Цзунчен є членом Китайської інженерної академії (Chіnese Academy of Engіneerіng) і директором інституту нейрохірургії Китайської академії медичних наук (Neurosurgery Scіence Іnstіtute of the Chіnese Academy of Medіcal Scіences). 89-річний Гуансянь — академік Китайської академії наук і колишній президент хімічного товариства Китаю (Chіnese Chemіcal Socіety).

Премії були присуджені також групам вчених, що працювали над декількома десятками науково-технічних проектів. Зокрема, китайська влада відзначила проект залізниці Цинхай-Тибет і проект експериментального реактора, призначеного для здійснення термоядерного синтезу (Tokamak).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Китайські інвестори планують впровадити в Україні проекти з виробництва енергії з відходів

30 травня 2017, 19:25

Енергетична революція. Китай першим у світі видобув «горючий лід» з дна моря

23 травня 2017, 08:49

Україна отримала дозвіл на експорт яловичини до Китаю

22 травня 2017, 19:21

Китайці планують отримувати енергію з львівського сміття

12 травня 2017, 08:41

Останні новини за сьогодні: