Новини / Події / Україна і ЄС назвали енергопріорітети-2017
20 грудня 2016, 18:50
Розмір шрифта: А А А

Україна і ЄС назвали енергопріорітети-2017

Україна і ЄС назвали енергопріорітети-2017, енергетичні реформи, енергопріорітети, Україна-ЄС
Україна і ЄС назвали енергопріорітети-2017

Прогрес українських енергетичних реформ, роль нового стратегічного партнерства в цій сфері і пріоритети на 2017 рік обговорили представники політичних, бізнесових та експертних кіл на міжнародній конференції високого рівня про нове Стратегічне партнерство Україна-ЄС в енергетичній сфері і роль бізнесу в цьому процесі в Брюсселі в понеділок.

“Після підписання Меморандуму про стратегічне партнерство ми визначили пріоритети на 2017 рік. Першим є завершення реформування газового сектору”, – зазначив віце-президент Єврокомісії з питань енергетичного союзу Марош Шефчович.

За його словами, другим пріоритетом є реформа сектору електроенергетики, в якій європейська сторона очікує прийняття в країні нового законодавства.

“Третім пріоритетом є підвищення енергетичної ефективності в Україні”, – заявив М.Шефчович, вказавши, що в цьому процесі дуже важливо найближчим часом прийняти закон про енергоефективність.

Віце-президент ЄК окремо привітав участь в конференції представників бізнесу, зазначивши стратегічну важливість обговорення цих проблем на такому рівні.

Перший віце-прем’єр-міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів наголосив, що проблема сьогоднішньої дискусії полягає в інтеграції українського і європейського енергетичних ринків. “Меморандум про стратегічне партнерство ґрунтується на принципах безпеки, солідарності і довіри”, – заявив глава української делегації.

У свою чергу, генеральний директор енергохолдингу “ДТЕК” Максим Тимченко підкреслив, що саме приватний сектор повинен стати локомотивом реформ і головним джерелом інвестицій в енергосекторі. Він звернув увагу міжнародної аудиторії на три ключові напрямки, які можуть представляти інтерес для зарубіжних інвесторів: газовий сектор, де за останні два роки досягнуто значного прогресу реформ, завершення синхронізації української та європейської енергетичних систем, а також відновлювані джерела енергії.

“Зелена енергетика є пріоритетом для ДТЕК, ми продовжуємо інвестувати в цю сферу”, – заявив М. Тимченко.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна і ЄС почали операцію з контролю кордону

4 квітня 2017, 12:33

Рік вільної торгівлі з ЄС: чи варті зусилля?

25 січня 2017, 20:29

Україна і ЄС започатковують транспортний діалог

17 січня 2017, 09:11

Останні новини за сьогодні: