Новини / Події / Київенерго не буде зупиняти метро через борги
26 лютого 2013, 10:04
Розмір шрифта: А А А

Київенерго не буде зупиняти метро через борги

Київенерго не буде зупиняти метро через борги, Київенерго, Київський метрополітен, боржники
Київенерго не буде зупиняти метро через борги

Загальна заборгованість усіх споживачів міста Києва за електроенергію перед Київенерго склала 836,9 млн. гривень. Про це йдеться в повідомленні компанії. Згідно з повідомленням, серед боржників є і важливі міські підприємства, такі як КП Київський метрополітен. Розуміючи соціальну значимість об‘єкта, у разі можливого відключення, це не буде стосуватися об’єктів, які забезпечують перевезення пасажирів. Компанія в таких випадках відключає тільки допоміжні, адміністративні або невиробничі будівлі, — підкреслюється в повідомленні.

Енергопостачальники також нагадують, що відповідно до Закону України електрична енергія є товарною продукцією, призначеною для купівлі-продажу, і як всякий товар безкоштовно відпускатися не може. Тому в разі накопичення боргів вони зобов'язані повідомити боржників про відключення, а у разі непогашення боргів до рівня їх екологічної броні, тобто мінімально необхідного рівня енергопостачання, відключити електропостачання.

Нагадаємо, раніше заступник голови КМДА Руслан Крамаренко заявляв, що економічно обгрунтований тариф однієї поїздки метрополітену складає 3 гривні, але вартість проїзду поки збільшуватися не буде.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У метро Києва після подорожчання змінять колір жетонів

24 травня 2017, 18:11

Останні новини за сьогодні: