Новини / Події / Луганська область може отримати німецькі технології для будівництва доріг
9 лютого 2016, 18:08
Розмір шрифта: А А А

Луганська область може отримати німецькі технології для будівництва доріг

Луганська область може отримати німецькі технології для будівництва доріг, Георгій Тука, будівництво, дороги, німецькі технології
Луганська область може отримати німецькі технології для будівництва доріг

Голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука провів переговори з німецькими компаніями щодо можливості будівництва доріг в регіоні. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.За його словами, компанії готові надати гарантію на якість виконання своїх робіт строком на десять років, в той час, як традиційно в Україні дають гарантію на три роки, хоча покриття руйнується швидше.Тука також повідомив, що німецькі інвестори готові надати технологію, сировину (домішки), навчити українських працівників та здійснювати контроль якості. «Надалі всі роботи виконуються нашими компаніями», — зазначив він.

«В разі прийняття програми є реальна можливість залучення німецьких банківських коштів під низькі відсотки», — додав глава області.

Нагадаємо, Мінінфраструктури вже давно обговорюють, як залучити західні технології будівництва доріг в Україну. У рамках дорожньої реформи «Укравтодор» буде позбавлений функцій виконавця і контролера, йому залишать лише повноваження виступати замовником будівництва доріг. Крім того, МІУ початок процес децентралізації системи управління дорогами, що передбачає передачу місцевих трас в управління владі регіонів, а також передачу відповідного фінансового ресурсу.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого, 09:14

Останні новини за сьогодні: