Новини / Події / Мінфін розглядає кілька варіантів змін для спрощенців
3 травня 2017, 13:50
Розмір шрифта: А А А

Мінфін розглядає кілька варіантів змін для спрощенців

Мінфін розглядає кілька варіантів змін для спрощенців, Міністерство фінансів, система оподаткування, Олександр Данилюк
Мінфін розглядає кілька варіантів змін для спрощенців

Міністерство фінансів розглядає кілька варіантів змін у спрощеній системі оподаткування. Про це LIGA.net розповіла радник міністра фінансів Олександра Данилюка Яна Бугримова.

«Остаточного рішення по «спрощенці» поки немає. Є кілька базових сценаріїв, які можуть змінюватись і переплітатися між собою», — сказала Бугримова.

За її словами, перший сценарій — це розширення переліку видів діяльності, де обов‘язковим є використання РРО як спосіб контролю за заниженням доходу.

«Другий сценарій — зміна ставок, щоб, приміром, оформлення юриста — приватного підприємця не було так, як сьогодні, вигідніше, ніж укладення з ним трудового договору», — зазначила Бугримова.Третій шлях пов’язаний з рекомендаціями МВФ. До них, зокрема, відноситься виключення можливості юридичних осіб використовувати спрощенку.

«Є ще четвертий процес, який залежить від перспективи впровадження в Україні податку на виведений капітал замість податку на прибуток. Якщо податком буде обкладатися тільки виплата дивідендів, то необхідно буде впроваджувати способи мінімізації ризиків від фактичного розподілу прибутку за виведення коштів на спрощенців», — розповіла Бугримова.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Під українські держбанки хочуть створити спеціальну компанію

25 травня 2017, 08:36

Останні новини за сьогодні: