Новини / Події / Київ демонтував понад 5 тис. незаконних рекламних конструкцій в 2016 р.
27 січня 2017, 11:22
Розмір шрифта: А А А

Київ демонтував понад 5 тис. незаконних рекламних конструкцій в 2016 р.

Київ демонтував понад 5 тис. незаконних рекламних конструкцій в 2016 р., рекламна конструкція, демонтаж, КП Київреклама
Київ демонтував понад 5 тис. незаконних рекламних конструкцій в 2016 р.

Комунальне підприємство (КП) “Київреклама” у 2016 році демонтувало 5,032 тис. незаконних зовнішніх рекламних конструкцій, розміщених у столиці, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Як зазначає в повідомленні заступник голови КМДА Олексій Резніков, згідно з новими правилами розміщення зовнішніх рекламних конструкцій, які невдовзі будуть затверджені, деякі формати таких конструкцій, такі як холдери та перетяжки, будуть заборонені.

“Буде суворіший підхід до форматних зон. Оператори розуміють, що скорочення кількості зовнішньої реклами в місті неминуче, але і розуміють, сподіваюся, необхідність цього. Ми зараз вийшли на більш-менш конструктивний діалог, а в планах – підписання меморандуму про співпрацю. Цього року нові правила вже будуть діяти, а поки чекаємо також обіцяної саморегуляції ринку”, – цитується в повідомленні О.Резніков.

Як повідомлялося, столична влада розробляє проект рішення “Про внесення змін до концепції розвитку зовнішньої реклами в Києві”.

Так, проект нової редакції концепції розміщення зовнішньої реклами передбачає заборону на розміщення рекламних конструкцій на відстані ближче 10 м до меж перехресть вулиць, наземних пішохідних переходів і виїздів до прибудинкових територій.

Крім того, пропонується заборонити розміщення рекламних конструкцій на пішохідних і велосипедних доріжках, алеях, на розподільних смугах завширшки менше 2 м, на відстані менше 30 м від зупинок громадського транспорту.

Пропонується також регламентувати відстань між рекламними конструкціями одного типу, ввести поняття “захисної зони рекламної конструкції”, радіус якої відповідає половині регламентованої відстані.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У Київському військовому ліцеї імені Богуна демонтують пам'ятник Суворову

7 березня 2017, 09:43

На Святошині знесли магазин Roshen

5 липня 2016, 14:39

Під час демонтажу МАФів їхній господар почав стріляти по комунальниках

24 березня 2016, 10:34

Кількість реклами в Києві зменшиться, а її ціна збільшиться — директор КП «Київреклама»

19 серпня 2015, 19:48

Останні новини за сьогодні: