Новини / Події / Незалежна медіа-профспілка виграла суд у податкової
9 серпня 2011, 09:04
Розмір шрифта: А А А

Незалежна медіа-профспілка виграла суд у податкової

Незалежна медіа-профспілка виграла суд у податкової, Севастопольський незалежна медіа-профспілка Репортер, суд, податкова інспекція, Юрій Парамонов, Людмила Опришко
Незалежна медіа-профспілка виграла суд у податкової

Севастопольський незалежна медіа-профспілка «Репортер» за допомогою Юридичного бюро Київської незалежної медіа-профспілки виграв суд у податкової.

Про це повідомили в прес-службі КНМП.

Суд визнав рішення податкової неправомірним і скасував його.

Як поінформували в медіа-профспілці про суть справи, в травні 2011 року Ленінська районна податкова інспекція Севастополя оштрафувала профспілку «Репортер» на 170 гривень за несвоєчасне подання квартального звіту. Медіа-профспілка визнав свою провину, проте не погодився з розміром штрафу.

«Перехідні положення нового Податкового кодексу передбачали за будь-які податкові порушення з 1 січня по 30 червня 2011 символічний штраф у розмірі 1 грн. ", — Пояснив свою позицію голова правління СНМП«Репортер» Юрій Парамонов.

Він звернувся по допомогу в Юридичне бюро КНМП і за допомогою адвоката Людмили Опришко склав позов до суду. Податкова свою позицію виклала на трьох листах. Позиція податкової полягала в тому, що штраф в 1 грн. стягується тільки «за порушення нових, відмінних від старого законодавства, норм права». У податкової були й інші аргументи, але суд вони не переконали.

Медіа-профспілка виграла справу в Севастопольському окружному адміністративному суді на першому ж засіданні. Рішення ще не вступило в силу, і податкова інспекція ще може подати апеляцію.

«Багато хто вирішив би сплатити 170 гривень і не боротися з державою -не такі вже й великі гроші, — зазначив Ю. Парамонов. — Але тут принципова справа. Розумію, що витрати на зарплату податкового інспектора та юристів (позивача і відповідача), канцелярські товари, проїзд тощо, а також мої часові і фінансові витрати вже перевищили суму штрафу. Але нехай це буде на совісті тих, хто стоїть за протиправними рішеннями».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українським тваринникам доведеться декларувати доходи від продажу

3 травня 2017, 15:13

ЗМІ: Суд конфіскував мільярди Януковича

28 квітня 2017, 12:21

П’ять поширених помилок про право на розірвання договору купівлі продажу нерухомості

11 квітня 2017, 09:39

Останні новини за сьогодні: