Новини / Події / В Україні запровадили нові військові квитки
30 грудня 2016, 16:58
Розмір шрифта: А А А

В Україні запровадили нові військові квитки

В Україні запровадили нові військові квитки, новий військовий квиток, бланки, Служба зовнішньої розвідки
В Україні запровадили нові військові квитки

Порошенко указом №582/2016 затвердив новий військовий квиток. В указі затверджено нові положення про військовому квитку осіб рядового, сержантського і старшинського складу та положення про військовий квиток офіцера запасу.

У документі прописано, що військові квитки, виготовлені (видані) до набрання його чинності, вважаються дійсними на всій території України та не підлягають обміну на військові квитки нового зразка.

Згідно з першим положенням, військові квитки видаються не тільки районними (міськими) військовими комісаріатами під час призову або прийняття громадян на військову службу, але і підрозділами Служби зовнішньої розвідки після звільнення її військовослужбовця в запас.

Також бланки військових квитків виготовляються не тільки за замовленням Міністерства оборони, але і Служби зовнішньої розвідки, а видача, зберігання і знищення військових квитків провадиться у порядку, визначеному Міноборони та Службою зовнішньої розвідки України.

Згідно з другим положенням, бланки військових квитків виготовляються не на замовлення Міноборони з урахуванням заявок Служби безпеки України, а за замовленням Міноборони, СБУ і Служби зовнішньої розвідки.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Шпигуни купили спецобладнання за 9 мільйонів у підприємства Спілки інвалідів

18 грудня 2014, 11:40

Останні новини за сьогодні: