Новини / Події / МВФ повідомив про згоду України провести пенсійну реформу
10 лютого 2017, 16:01
Розмір шрифта: А А А

МВФ повідомив про згоду України провести пенсійну реформу

МВФ повідомив про згоду України провести пенсійну реформу, пенсійна реформа, дефіцит бюджету, Пенсійний фонд, МВФ
МВФ повідомив про згоду України провести пенсійну реформу

Україна погодилася провести пенсійну реформу задля зниження дефіциту Пенсійного фонду, повідомив офіційний представник МВФ Джеррі Райс на брифінгу.

«Пенсійний вік: влада погодилися про необхідність пенсійної реформи, щоб забезпечувати кращі пенсії і зниження дефіциту бюджету Пенсійного фонду, щоб пенсійна реформа була зрозуміліше, прозоріше. Один із способів досягнення мети — збільшення пенсійного віку або пенсійного стажу», — сказав він.

Нагадаємо, 8 лютого прем‘єр Володимир Гройсман заявив, що в 2017 році пенсійна система буде змінена.Згідно з документом, Україна зобов’яжеться до кінця березня 2017 року провести пенсійну реформу з підвищенням пенсійного віку: для чоловіків — на чотири місяці кожен рік, починаючи з липня 2017; для жінок — на шість місяців щороку, починаючи з 2021 року; в 2027 році пенсійний вік і для чоловіків, і для жінок повинен досягти 63 років. Також передбачається підвищення робочого стажу до 25 років з січня 2017 року з введенням мінімального страхового стажу на рівні 16 років. Страховий стаж потрібно підвищувати кожні 12 місяців щороку і до 2036 році він повинен скласти 35 років.

6 лютого міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що в оновленому меморандумі співпраці з МВФ немає вимоги підвищити пенсійний вік в Україні, але обговорюється зміна пенсійної системи, зокрема щодо страхового стажу.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Пенсійний вік зросте для більшості пенсіонерів

2 червня 2017, 15:15

Трудових мігрантів можуть змусити платити в Пенсійний фонд

1 червня 2017, 20:57

Останні новини за сьогодні: