Новини / Події / Суд відмовився приймати позов про заборону соцмереж в Україні
27 травня 2017, 19:09
Розмір шрифта: А А А

Суд відмовився приймати позов про заборону соцмереж в Україні

Суд відмовився приймати позов про заборону соцмереж в Україні, Роман Лихачов, Вищий адмінсуд, позов про заборону соцмереж
Суд відмовився приймати позов про заборону соцмереж в Україні

Юрист «Чугуївської правозахисної групи» Роман Лихачов повідомив, що Вищий адмінсуд відмовився приймати до розгляду позов про заборону соцмереж в Україні. Про це юрист на писав у Facebook.Лихачов оприлюднив ухвалу Вищого адмінсуду у справі про заборону соцмереж.

«Вищий адмінсуд розписав масу недоліків, які абсолютно йдуть в розріз з повноваженнями суду при відкритті провадження. Суд при відкритті провадження увагу має виключні повноваження! І не може вникати в суть справи. Чекаю коментарів юристів з цього приводу. Демократія перемогла? Ну-ну …. Здаватися не можна, дорогу здолає той, хто йде», — написав юрист.

Нагадаємо, що Роман Лихачов подав позов до президента України про скасування його указу, який зобов'язує закрити доступ користувачів до російських соціальних мереж. Юрист вимагав визнати незаконним рішення президента в частині, що суперечить закону, і скасувати ці положення указу.Також Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) 31 травня розгляне ще один позов про визнання неправомірним та скасування указу президента України Петра Порошенка про заборону російських сайтів.

«Справу за позовом Евстифеева Микити Ігоровича до президента України про визнання протиправним і недійсним указу в окремій частині призначити до судового розгляду у судовому засіданні на 31 травня 2017 о 16.00», — повідомили в прес-службі ВАСУКак повідомляла «Країна», механізм блокування російських інтернет-ресурсів поки не розроблений, але процес йде. Про це заявив глава служби безпеки Василь Грицак через тиждень після указу президента про блокування російський ЗМІ і соцмереж.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Останні новини за сьогодні: