Новини / Події / Суд розглядає позов Тимошенко про законопроект щодо тарифів на світло
7 жовтня 2016, 17:32
Розмір шрифта: А А А

Суд розглядає позов Тимошенко про законопроект щодо тарифів на світло

Суд розглядає позов Тимошенко про законопроект щодо тарифів на світло, Юлія Тимошенко, ринок електричної енергії, позов до суду
Суд розглядає позов Тимошенко про законопроект щодо тарифів на світло

Депутат Юлія Тимошенко звернулася до суду з вимогою заборонити проходження закону №4493 «Про ринок електричної енергії України». З початком дії закону ціни на електроенергію для споживачів зростуть майже в двічі. Про це запевнила Тимошенко під час прес-брифінгу під стінами Окружного адміністративного суду міста Києва, де розглядають справу.

«Атомна енергія сьогодні вдвічі дешевша теплової. І якщо цей закон буде прийнято, люди отримають не напряму, а через корупційних посередників, яких буде визначати Гройсман. Як можна підвищувати ціни на електроенергію в Україні, якщо вони і так вищі, ніж в половині країн Євросоюзу», — заявила лідерка «Батьківщини».

Тимошенко принесла до суду роздруківку документу проекту закону з кількома десятками закладок, як вказують на пункти, що суперечать чинному законодавству та мають, на думку депутата, корупційний характер.«Мені дуже шкода, що Гройсман сьогодні вносить такі корупційні закони до парламенту. А цей парламент має більшість, яка ці корупційні закони приймає. І мені дуже шкода, що закон був підтриманий фракцією «Самопоміч». Я думаю, вони просто не розібралися в цьому законі… Я цей закон прочитала від корки до корки і тут відмарковано і відмічено кожну позицію, яка проти людей. Після прийняття цього закону дешева атомна електроенергія, дешева гідроелектроенергія буде віддана посередникам», — сказала Тимошенко.

Законопроект №4493 «Про ринок електричної енергії України» Верховна Рада України прийняла у першому читанні 22 вересня 2016 року.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Лібералізація ринку землі: що обіцяють українські політики?

6 березня 2017, 20:43

Тимошенко хоче запустити друкарський верстат

5 грудня 2016, 14:46

Гройсман: Тимошенко домовилася з МВФ про підвищення тарифів

15 липня 2016, 15:46

Останні новини за сьогодні: