Новини / Події / У Москві просять Україну забезпечити безпеку російських банків
14 березня 2017, 19:27
Розмір шрифта: А А А

У Москві просять Україну забезпечити безпеку російських банків

У Москві просять Україну забезпечити безпеку російських банків, російські банки, безпека, територія України, Сергій Лавров
У Москві просять Україну забезпечити безпеку російських банків

Голова МЗС Росії Сергій Лавров розраховує, що українська влада забезпечать безпеку “дочок” російських банків на території України.

“Розраховуємо, що процедури, які відповідно до українського законодавства в цьому випадку можна застосувати, будуть задіяні без будь-якої політизації”, – сказав Лавров на прес-конференції в Москві, коментуючи ситуацію з актами вандалізму щодо відділень Сбербанку в Україні.

“Тут є зобов’язання у українських правоохоронців щодо неприпустимості якогось самосуду, якихось дій, які просто порушують закони, підривають право власності, які українськими законами охороняються”, – сказав журналістам міністр країни-агресора.

Напередодні дочірній банк Сбербанку Росії в Україні звернувся до правоохоронних органів у зв’язку з діями націоналістів біля входу в центральне відділення фінустанови в Києві.

Кілька десятків представників “Національного корпусу” символічно замурували бетонними блоками вхід в центральне відділення ПАТ “Сбербанк” на Володимирській вулиці. Вони закликали владу країни позбавити ліцензій російські банки в Україні.

Приводом до цих протестів стало рішення російського Сбербанку приймати “паспорти” “ДНР/ЛНР”.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого 2019, 09:14

Останні новини за сьогодні: