Новини / Події / Україна побудує об'їзну дорогу через Молдову
4 квітня 2017, 12:40
Розмір шрифта: А А А

Україна побудує об'їзну дорогу через Молдову

Україна побудує об'їзну дорогу через Молдову, Молдова, об'їзна дорога, автодорога Одеса — Рені
Україна побудує об'їзну дорогу через Молдову

В районі Паланки (Молдова) побудують об‘їзну дорогу, яка дозволить провести капітальний ремонт мосту на автодорозі Одеса — Рені.

Як повідомила прес-служба Одеської обладміністрації в понеділок в Паланці пройшло виїзне засідання групи депутатів парламенту Республіки Молдова і Верховної Ради за участю голови Одеської ОДА Максима Степанова, голови Одеської обласної ради Анатолія Урбанського і міністра регразвития і будівництва Республіки Молдова Василя Бытки. Вони обговорили будівництво об’їзної дороги через територію Молдови для проведення капітального ремонту мосту, який передбачає ремонт опор і зміцнення конструкції. Загальна вартість проекту становить 76 млн грн.

«Наявність цього шляху дасть можливість швидше добиратися у південні райони Одеської області і розвантажити проїзд в районі Затоки на час курортного сезону», — повідомляє прес-служба Одеської ОДА.

Молдавська сторона пообіцяла до кінця тижня затвердити наданий проект. Планується, що до 7 квітня всі прийняті рішення будуть закріплені офіційними документами.

«По термінах введення об'їзного шляху в експлуатацію, сподіваюся, що до 1 травня дорога буде побудована, і ми пустимо потік машин. Далі, ми до кінця літа закінчимо стаціонарний міст. Я щиро вдячний нашим молдавським колегам, що ми швидко знайшли конструктив і чітко розуміємо покроковий алгоритм, куди і як нам рухатися», — заявив голова ОДА.

«Ми домовилися, що українська сторона якомога швидше надасть нам всі документи на будівництво моста і дороги, щоб ми затвердили їх на місцевому рівні і передали їх в роботу будівельникам. На місцевому рівні ми домовилися з мерами та районною владою, щоб ці дії пройшли всі законні процедури відповідно до законодавства Республіки Молдова», — сказав у свою чергу Битків.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Молдова ввела мито на українську молочку

28 квітня 2017, 12:49

В Молдову заборонять ввозити термометри, лампи і косметику

31 березня 2017, 16:48

Україна планує відновити експорт електроенергії в Молдову

29 березня 2017, 14:39

Останні новини за сьогодні: