Новини / Події / Українці зможуть переводити гроші в готівку в касах магазинів
3 травня 2016, 12:25
Розмір шрифта: А А А

Українці зможуть переводити гроші в готівку в касах магазинів

Українці зможуть переводити гроші в готівку в касах магазинів, законопроект, ВР, готівка, каса магазину
Українці зможуть переводити гроші в готівку в касах магазинів

Законопроект, що передбачає такі нововведення, буде зареєстрований у ВР на початку травня.Українці зможуть зняти частину готівки зі своєї карти або внести на неї грошові кошти в момент оплати покупки в касі будь-якого магазину. Законопроект, що передбачає такі нововведення, буде зареєстрований у Верховній Раді України на початку травня.

Про це розповів перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Андрій Журжій.За його словами, законопроект, розроблений спільно з Європейською бізнес-асоціацією, покликаний врегулювати деякі законодавчі перепони, які зараз існують.

Ініціатива надасть можливість держателю картки в момент оплати покупки в касі будь-якого торговця зняти частину готівки. Крім того, клієнти отримають можливість поповнити картку також в касі, наприклад, перерахувати на неї здачу. Таким чином, українські роздрібні торговці можуть стати точками доступу держателів карток до готівкових коштів, що розширить інфраструктуру доступу до використання платіжних карт.

«Ми переконані, що повинні максимально скорочувати кількість готівкових розрахунків в Україні, якщо ми хочемо рухатися вперед», — впевнений Журжій.

Він також навів приклад Грузії в контексті стимулювання безготівкових розрахунків. У цій країні використовувалася національна лотерея, учасником якої користувач картки автоматично ставав у момент оплати покупки. На думку експерта, подібні програми заохочення можуть використовувати українські ресторани, різні заклади, торговці і так далі.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: