Новини / Події / Оприлюднили рейтинг міст, де комфортно жити
2 січня 2017, 11:17
Розмір шрифта: А А А

Оприлюднили рейтинг міст, де комфортно жити

Оприлюднили рейтинг міст, де комфортно жити, рейтинг міст, комфорт життя, інфраструктура
Оприлюднили рейтинг міст, де комфортно жити

В Україні склали рейтинг міст за комфортом життя. У лідерах опинилися Вінниця і Харків, в аутсайдерах — Запоріжжя і Кропівніцкій.Бліже всіх досягти максимального результату наблизилася Вінниця, набравши «полтинник» — місто стало кращим в шести категоріях. Його вважають найчистішим в країні, а вінничан — найбільш чуйними. «Срібло» отримав Луцьк з кращого, на думку українців, спортивної і розважальної інфраструктурою. На третьому місці — Харків. Замкнули першу п'ятірку Рівне та Львів.

А ось серед аутсайдерів рейтингу — Запоріжжя з поганою екологією і Дніпро, де українців не влаштовує дефіцит спортивних і культурних закладів. Третє місце з кінця поділили Житомир і Херсон. Там відзначені проблеми з екологією, безпекою та інфраструктурою.

На думку респондентів, найгірше до сусідів відносяться в Житомирі та Івано-Франківську — вони стали одними з найбільш недружніх. Найбруднішими містами українці назвали Херсон і Миколаїв. Разом з тим краща інфраструктура для дітей — у Вінниці та Харкові, а найбезпечнішим визнали Черновци.Место міста в рейтингу не залежить від середньої зарплати в регіоні. Київ, де традиційно найвищі зарплати, виявився тільки на 9-й позиції, хоча середній оклад в столиці майже вдвічі вище, ніж у Вінниці — 8751 грн проти 4379 грн.

При цьому перша трійка за цим показником серйозно поступається головним аутсайдерам: якщо в Запоріжжі отримують в середньому 5,3 тис. Грн, то в Тернополі лише 3,7 тис. Грн.

Економіст Олександр Охріменко вважає, що позначається ситуація з інфраструктурою і засобами, які на неї витрачаються.

«Тут однозначно виграють невеликі міста, що видно на прикладі Вінниці, де за інфраструктурою просто легше стежити. Той же Київ у цьому плані дуже сильно роздутий, та ще й поділений на два береги», — говорить він.

 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Що потрібно знати про абонплату за опалення, яку українцям доведеться платити вже цього літа

30 травня 2017, 15:52

«Бюджет участі» діє вже у десяти містах — Гройсман

3 травня 2017, 18:38

Останні новини за сьогодні: