Новини / Події / Внутрішній аудит КМДА виявив фінансові порушення на 578 млн грн
6 серпня 2015, 11:00
Розмір шрифта: А А А

Внутрішній аудит КМДА виявив фінансові порушення на 578 млн грн

Внутрішній аудит КМДА виявив фінансові порушення на 578 млн грн, внутрішній аудит, Київська міська державна адміністрація, Генадій Пліс, кримінальне провадження
Внутрішній аудит КМДА виявив фінансові порушення на 578 млн грн

Внутрішній аудит КМДА протягом року з липня 2014 року по червень 2015 року виявив порушень на суму 578 млн грн.

Про це сказав директор Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту Геннадій Пліс, повідомили в прес-службі мера столиці.

“З липня 2014 року і по червень цього року департамент внутрішнього фінансового контролю провів перевірки, результати яких передані в правоохоронні органи. Із загальної суми виявлених порушень і недоліків втрати становлять 382 млн грн”, – зазначив Г.Пліс.

За його словами, всього протягом року правоохоронцям було направлено матеріали 90 перевірок, за 47 з яких порушено кримінальні провадження. При цьому він додав, що якщо брати показники липня 2013 – червня 2014 рр., то тоді правоохоронцям передали тільки 19 справ.

Мер Віталій Кличко підкреслив, що департамент внутрішнього фінансового контролю співпрацює з прокуратурою столиці для прискорення розслідувань у кримінальних провадженнях.

За попередньою інформацією департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту, за результатами 5 кримінальних виробництв правоохоронцями вже повідомлено посадовим особам про підозру у вчиненні правопорушень, по 2 кримінальних провадженнях матеріали направлені вже до суду.

Мер Києва зазначив, що протягом року були значно підвищені ефективність і прозорість внутрішнього контролю КМДА. Зокрема, підкреслив В.Кличко, якщо раніше комунальними підприємствами та установами публікувалися тільки річні плани закупівель, то зараз з метою максимальної прозорості та внутрішнього моніторингу публікується максимальний комплект документів процедур закупівель, який дозволений законодавством. Зокрема, документація конкурсних торгів, оголошення про проведення торгів, протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів, звіти про результати проведення торгів та інше.

За його словами, на офіційному інтернет-порталі департаменту публікуються висновки аудиту, інформаційно-статистичні матеріали, періодичні звіти та фінансова звітність всіх комунальних підприємств, установ та організацій Києва, які звітують в Департамент комунальної власності тощо.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Прокуратура розслідує інформацію про можливе незаконне збагачення Льовочкіна

1 червня 2017, 20:31

У метро Києва після подорожчання змінять колір жетонів

24 травня 2017, 18:11

У столичній підземці хочуть встановити відеоспостереження у вагонах метро за 83 млн грн

19 травня 2017, 18:49

Останні новини за сьогодні: