Новини / Події / Обвал української Фондовій Біржі
5 квітня 2007, 09:50
Розмір шрифта: А А А

Обвал української Фондовій Біржі

Обвал української Фондовій Біржі, акції, акції енергокомпаній, акції меткомбінатів, Донбасенерго, Київенерго, Ніжднепровскій трубопрокатний завод, фондова біржа, ліквідні папери, Україна
Обвал української Фондовій Біржі

У першу чергу, постраждали акції енергокомпаній та меткомбінатів. Зокрема ціна покупки (BID) паперів «Донбасенерго» за підсумками вчорашнього дня знизилася більш ніж на 10%, «Київенерго» — майже на 14%, Нижньодніпровського трубопрокатного заводу — майже на 15%.

Указ про розпуск парламенту викликав падіння акцій на фондовій біржі ПФТС. Вчора, в 11:00 котирувань найбільш ліквідних паперів — «блакитних фішок» — знизилися на 10-20%, а за підсумками всього дня — майже на 7%. В першу чергу, і постраждали акції енергокомпаній меткомбінатів. Зокрема ціна покупки (BID) паперів «Донбассенерго» за підсумками вчорашнього дня знизилася більш ніж на 10%, «Київенерго» — майже на 14%, Ніжнеднепровського трубопрокатного заводу — майже на 15%, повідомляє газета «Дело».

Тобто, впали в основному акції першого рівня лістингу. «Папери другого і третього ешелону багато в чому подешевшали через те, що вранці, до відкриття торгів, брокери просто зняли котирування, — пояснює начальник аналітичного департаменту інвестгрупі» Універ Капітал «Олег Вдовіч. — Відповідно спред розширився, що і призвело до нібито падінню вартості паперів».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: