Новини / Події / Українські банки один за іншим покидають АУБ
30 березня 2012, 20:01
Розмір шрифта: А А А

Українські банки один за іншим покидають АУБ

Українські банки один за іншим покидають АУБ, Асоціація українських банків, Єврогазбанк, VAB Банк, банк Хрещатик
Українські банки один за іншим покидають АУБ

Єврогазбанк, VAB Банк і «Хрещатик» заявили, що покидають Асоціацію українських банків у зв'язку з нехтуванням інтересів учасників ринку і необгрунтованою критикою НБУ

VAB Банк, АТ «Єврогазбанк» і банк «Хрещатик» ухвалили рішення про припинення членства в Асоціації українських банків (АУБ). Про це йдеться в повідомленнях банків.

«Значна частина великих українських банків протягом тривалого періоду часу неодноразово висловлювала критику на адресу керівництва АУБ через нехтування інтересами учасників ринку і пасивної позиції в захисті інтересів банків на законодавчому рівні. Однак належних висновків керівництвом АУБ так і не було зроблено», — говориться в повідомленні VAB Банку.

Враховуючи неефективність такої позиції, відзначають в установі, банківське співтовариство почало шукати нові форми самоорганізації, в тому числі через самостійну участь у нормотворчості на рівні урядових і професійних робочих груп.

Крім того, керівництво АТ «Єврогазбанк» теж прийняло рішення про вихід зі складу членів Асоціації українських банків.

«Причиною тому є неприйняття методів роботи Асоціації і необгрунтована критика грошово-кредитної політики, що проводиться НБУ», — йдеться в повідомленні фінустанови.

За словами голови правління Єврогазбанку Ростислава Павліченко, керівництво АУБ не погоджувало свою позицію з членами асоціації.

Банк «Хрещатик» також офіційно повідомив про вихід зі складу членів Асоціації українських банків.

«Таке рішення було прийнято в результаті постійного нехтування статутними положеннями та нормами керівництвом асоціації, яка, незважаючи на всі складнощі кризового періоду, так і не зуміла консолідувати професіоналів банківського ринку для проведення ефективних та оперативних заходів по виходу з кризи», — говориться в повідомленні банку .

Нагадаємо, в грудні минулого року АУБ на зустрічі з представником посольства США виступило з критикою роботи керівництва Національного банку України.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Багатьом українцям складно обслуговувати іпотеку

30 березня 2017, 09:30

Асоціація міст України пропонує встановити пільгові тарифи на електричну енергію для потреб зовнішнього освітлення та міського електротранспорту — Кличко

21 березня 2017, 16:38

Останні новини за сьогодні: