Новини / Події / В Приватбанку зняли обмеження на всі послуги
22 грудня 2016, 18:18
Розмір шрифта: А А А

В Приватбанку зняли обмеження на всі послуги

В Приватбанку зняли обмеження на всі послуги, Приватбанк, обмеження, послуги
В Приватбанку зняли обмеження на всі послуги

З 22 грудня націоналізований Приватбанк зняв всі обмеження на свої послуги, повідомив новопризначений голова правління фінустанови Олександр Шлапак.

«Протягом останніх трьох днів, коли в Приватбанку працювала тимчасова адміністрація, на нього було накладено ряд обмежень. Але з сьогоднішнього дня, 22 грудня, вони були зняті», — сказав він.І пообіцяв, що клієнти знову зможуть користуватися всіма сервісами.

«Всі наші клієнти до кінця дня зможу отримати всі послуги, які раніше надавалися банком. Будуть розблоковані кореспондентські рахунки, відновлено нарахування відсотків, буде працювати система SWIFT в належному режимі, будуть надаватися кредити овердрафт і так далі», — запевнив Шлапак.І натякнув на виведення тимчасової адміністрації з банку.

«Завершується час і повноваження адміністратора. Правління банку приступило до виконання своїх обов'язків», — сказав Шлапак.

Нагадаємо, вранці 20 грудня представники Приватбанку повідомляли про обмеження на корпоративні платежі. Позавчора регламент роботи передбачав, що здійснення видаткових операцій можливо в межах, що не перевищують залишок на рахунках на 19 грудня.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Приват» виходить на ринок лотерей — джерело

1 червня 2017, 21:11

Що буде з «хрущовками» в Україні — думка експерта

11 травня 2017, 13:38

Останні новини за сьогодні: